Inscricións totais (239)

(inscricións públicas 228)
Actualizado agora mesmiño

228. Mabel Falcon Dosio, pedagoxia e tradución, Cambados.

227. Jorge Alvarez Casasnovas, comercial, Vigo

226. Concepción Puga Muñoz, inspectora de servizos sanitarios, Ourense

225. Xoán-ignacio Taibo Arias, pensionista, Mondego - Sada (a Coruña)

224. Francisco José Fernández Gago, profesor ensino secundario, Vilagarcía De Arousa

223. Laura Fernández López, ensinante, Santiago

222. Jose Alberto Espiñeira Datas, varias, Cabanas E Ferrol

221. Gema Ramírez Piñeira, parada, Cabanas E Ferrol

220. Uxio Gomez Couceiro, procurador dos tribunais, Chantada

219. Gumersinda Puga Muñoz, profesora secundaria, Santiago De Compostela

218. Antón Carballo, prexubilado, As Pòntes

217. Vitoria Pérez Pedrós, xubilada, Teo

216. Xosé Luís Santos Cabanas, xubilado, Teo

215. Luisa Reino Redondo, , A Coruña

214. Xose Manuel Fernandez Fernandez, jubilado, A Coruña

213. Xose Manuel Fernandez Fernandez, jubilado, A Coruña

212. Celso Sánchez González, sanitaria: médico de familia, Ourense

211. Francisco Ferreira Lorenzo, xubildado, Moaña

210. Rubén Camilo Lois González, catedratico de xeografia. universidade de santiago de compostela, Brion

209. Alexandre Naveira Castelo, enfermeiro, Ourense

208. Carlos Fernández Leira, estudante, Pontedeume

207. Claudio Manoel Vázquez Pérez, estudante e político social-activista, Ribadavia

206. Rosa Isabel Rivas Sánchez, concelleira, Irixoa

205. Rubén Domínguez Pérez, realizador audiovisual, San Vicente-ogrobe

204. Sérgio Nunes Garcia, professor, Cangas

203. Manuel Maria Lourido Aguiar, prexubilado, Lugo

202. Eustaquio Puga Muñoz, medico de familia, Ourense

201. Jose Luis Doval Conde, xinecologo, Ourense

200. Carlos Paz De Lorenzo, parado, Ourense

199. Xoán Miguel Barros Dios, médico e profesor da usc, Ames (a Coruña)

198. Xosé Castro Sambade, profesor, A Coruña

197. Adolfotelmo Perez, medico, Tui

196. Maria Mendez Piñeiro, medica, Vigo

195. Dores Rodríguez, funcionaria, Lugo

194. Miguel Anxo Murado García, investigación científica (csic), Vigo

193. Andrés Hernández Mouriño, traballador social, en desemprego, Oleiros

192. Susana López Varela, arquitecta, Santiago De Chile

191. Xusto Fernández Haro, concelleiro, Mondoñedo

190. Alfredo Rua Rua, veterinario, Ourense

189. Alfonso Campos Pérez, músico, Sober

188. Alberte Araúxo Vilar, psiquiatra e prof asociado usc, Santiago De Compostela

187. Xosé Manuel Carreira Rodríguez, enxeñeiro civil, A Coruña

186. Fernando García Aguiar, xubilado, Gondomar

185. Lidia Vicente Lorenzo, administrativa, Santiago De Compostela

184. Eduardo Alonso RodrÍguez, director de teatro, Santiago De Compostela

183. Maria Asuncionfernandez Rei, pedagoga, Gondomae

182. Maria Mercedes Carro Fernandez, autonoma, Curtis

181. Xosé Manuel Tomé Fernández, axente forestal, Curtis

180. Xabier Pita Wonenburger, economista, A Coruña

179. Xosé Mª Dios Diz, medico de ap, Santiago De Compostela

178. Andres Mahia Cedeira, guionista, Santiago De Compostela

177. Xesus Veiga Buxán, profesor usc, Santiago De Compostela

176. Paco Martín, escritor, Lugo

175. Jorge Cordal Fustes, funcionario da udc, A Coruña

174. Xosé Manuel Pérez Penas, concelleiro, Sig

173. Francisco Vázquez Traseira, veterinario, Lugo

172. Diego Xesús López González, mestre, San Martiño De Arroxo-sober

171. Xosé Manuel, ensinante, Culleredo

170. Xose Ignacio Lopez Piñeiro, xubilado, A Coruña

169. XosÉ Lois Blanco Otero, mestre de educaciÓn fÍsica (primaria), NigrÁn (pontevedra)

168. Paula Torreiro Pazo, ensinante, A Coruña

167. Xosé Ramón García Martínez, biólogo xubilado, Baiona

166. María Concepción Juana Domínguez Míguez, dona da sua casa, A Coruña

165. Xosé Manoel Mantiñán Lantes, pensionista, A Coruña

164. Manoel Valverde Chapela, estudante, Gondomar

163. Mercedes Espinosa Arévalo, pediatra, Nigran

162. Mercedes Gualteria Pintos Barreiro, historiadora da arte, Compostela

161. Bieito Iglesias Arauxo, profesor, Compostela

160. Delfina Meire Dorafo, mestra, Nigrán

159. Jorge Diz Ferreira, lingüista - doutorando uvigo, Gondomar

158. Esperanza Araújo Quintas, autonoma comercio, Gondomar

157. Cristina Fernández Piñeiro, mestra ceip hunberto juanes en nigrÁn, NigrÁn

156. Milagres Chapela Iglesias, desempregada, Gondomar

155. Carmen Juarez Hidalgo, , Lugo

154. Alvaro Espilla Dopico, psicologo, Gondomar

153. Xulio Castañal Canto, medico, Nigran

152. Alfonso Álvarez Cáccamo, escritor, Oia

151. Xosé Manuel Malheiro Gutiérrez, docente universidade da coruña, A Coruña

150. Bruno Centelles García, cidadán galego. mestre no ensino público., Nigrán (val Miñor)

149. Samuel RamÍrez RodrÍguez, profesor de ensino secundario, Fene

148. Paula Gonzalez Pazos, protesico dental, Fene

147. Manuel Vilar Alvarez, antropólogo, Compostela

146. Luciano Ron López, mariñeiro, A Coruña

145. Xosé Antón Araúxo Rodríguez, exerzo coma galego, Gondomar

144. Xose Aller, , A Coruña

143. Antón Mascato, editor, Vilagarcia De Arousa

142. Xoaquín De Acosta Beiras, enxeñeiro industrial xubilado, Gondomar

141. Ismael Salgueiro Troncoso, automocionp, Gondomar

140. Xaime Lugilde De Jesus, exerzo como galego, Gondomar

139. Xosé Reimundo Valverde Rodríguez, prexubilado da banca, Gondomar

138. Elsa Rodríguez Rodríguez, xubilada, Fene

137. Xosé Manuel Taboada Suárez, , Acoruña

136. Iván Santás Pérez, administrativo, San Cibrao Das Viñas

135. Xosé Antón Dorrío Vázquez, técnico de emprego, Ourense

134. María Jesús Láuzara Comesaña, artísta plástico, Redondela

133. Mario Lopez Rico, arquitecto, profesor xubilado, A Coruña

132. Gerardo Alvaredo Maceda, cidadán, Sárria

131. Xosé Lois Vidal Laiño, xubilado, Pontevedra

130. Helena González Crespo, profesora, Vilagarcía De Arousa

129. Paula Vázquez Verao, cidadá galega, Neiras, Sober

128. Isabel Mato Landeira, quimica, Gondomar

127. Xoán Moreda Pinto, ensinante, Foz

126. Ramon MouriÑo Alfonso, tecnico administrativo., Ribadumia

125. Luis Rico Castro, xubilado, Ferrol

124. Adelina Varela Barreiro, pensionista, A Coruña

123. David Otero, escritor, A Estrada

122. Fernando Torreiro González, profesor , A Coruña

121. María Xesús Pazo Blanco, mestra, A Coruña

120. José Manuel Gómez Vázquez, xubilado, Ferrol

119. Maria J Diaz Pinheiro, docência, Lugo

118. Ramón Yáñez Brage, profesor honorario da universidade da coruña, Pontedeume

117. Carlos Meijome Juiz, sector bancario, Gondomar

116. Socorro Dacosta Fernandez, xubilada, Baiona

115. María Xosé Creído Mariño, ensinante, A Coruña

114. Magis Amado Laschuetza, profesora, Vigo

113. Montes De La Hoz Elena , jubilada, Nois Foz

112. Samuel Ropdríguez López, ensino, Culleredo

111. Xosé-bieito Coello Coello , xubilado, A Pontes

110. José María Fontao Pita, xubilado, Ferrol

109. Xavier Pazo Blanco, vixilante de seguridade, Melide

108. Fernando Rey Amado, profesor, Gondomar

107. María Xosé Martínez Bengoa, xubilada do ensino, Narón

106. Eduardo Mera Fernández, xubilado do ensino, Narón

105. Ivan Lopez Lopez, corredor de seguros, Sarria

104. Maria Teresa Eyre Dieguez, mestra, Chantada

103. Carlos Alberto Fernandez Otero, médico fpusga-061, Miño

102. Xesús Fernández Díaz, xubilado, Fene

101. XosÉ Rei RodrÍguez, parado, Fene

100. Melba Couto Pedreira, profesora, Ferrol

99. Francisco José Barcia Sixto, opositor, Narón

98. Sagrario Fernandez Mendez, , Lugo

97. Xosé Manuel Irimia Vázquez, ensino, Vilalba

96. Miguel Anxo Abraira Sobrado, autonomo , Miño

95. XosÉ Manuel Pazo Blanco, mestre, Ferrol

94. Maria Esther Cortinhas Carballido, , Toulouse

93. Eduardo Rodriguez Cunha, titiriteiro e actor, Redondela

92. Xoan, estudante , Vilagarcía De Arousa

91. Luis Castañón Llamas, professor, Luho

90. Belén Quintáns López, produccion de espectáculos, Vilagarcía De Arousa

89. Gustavo Docampo Paradelo, , Técnico De Cultura

88. Eduardo Castro Taboada, comercial, Teo

87. Xabier Iglesias Oviedo, autónomo, Cambre

86. Luis Mendez Fernandez, axente comercial, Gondomar

85. Manuel Forcadela , profesor e escritor, Vigo

84. Cristina FernÁndez Ameal, ensino, Baiona

83. Agustín Regueiro Vara, xubilado/pensionista, A Coruña

82. XosÉ Manuel MartÍnez GonzÁlez , empregado no metal, Salvaterra De MiÑo

81. Jose Lois Moreda Rodriguez, agente marítimo de alfandegas, Foz

80. Carlos Méixome Quinteiro, , Val Miñor

79. Manuel Freiría, técnico marketing dixital, Vigo

78. María Xestal , poeta , A Coruña

77. María Paz Correa, empregada pública, Catoira

76. Xosé Xaquín Gómez Rodríguez , empresario, Baiona

75. Vicente Abelleira Cambeiro, administrativo, Outes (a Coruña)

74. Xose María Dios Diz, medico, Compostela

73. JÚrgio Óscar Valinhas Bueno, professor de secundária, Glendale

72. Carlos Xesús Varela Aenlle, xeógrafo, Oviedo/uviéu

71. Xose Lopez Soto, autonomo artista, As Pontes

70. Xoán Rafael Vilas, fotógrafo, Redondela

69. Oscar Méndez Franco, enxeñeiro industrial, Gondomar (na Emigración)

68. Diego Palacios, licenciado en dereito, Luton

67. Gonzalo Rodriguez Amorin, bombeiro, Gondomar

66. Narda Rubianes Nogueira, profesora, Vilagarcía De Arousa

65. Xosé López Gómez, educador social, Vedra

64. Maite Alvarez Rodríguez, , Chantada

63. Carne Varela Trigo, artesana, Redondela

62. Xosé López Vila, comercio, Lugo

61. Xesús Pena Espiña, concelleiro-portavoz do bng brión., Brión

60. María Xosé Formoso Siaba, psicologa, Arteijo-crunha

59. Luís González Blasco, pensionista, Ames

58. Oscar Figueiras Albilares, , Ames

57. César Morán Fraga, profesor, escritor e músico, A Corunha

56. Xoán Inacio Amoedo Lueiro, biólogo, Redondela

55. Féjix Manoel Cons García, quimica e música, Arteijo-crunha

54. Xulio Anxo Martinez Costas, graduado social e música, Vig

53. Mónica Fernández Rodríguez, deseñadora, Fene

52. Adolfo Jabois Limeres, empresario, Sanxenxo

51. Héctor Vizoso Durán, filólogo migrado, Madrid

50. Antonio Araújo Quintas, concelleiro en gondomar, Gondomar

49. Félix Cal Cortizas, fotógrafo, Redondela

48. Francisco Xosé Roca Constenla, empregado público, Vilalba

47. Antom Fente Parada, filólogo. desempregado, Chantada

46. Luis Eyre Dieguez, irmandiño de chantada e membro de cerna onde nos xuntamos para contribuír, Chantada

45. Xesús Andrés López Piñeiro, reformado, Pontedeume

44. Xosé Manuel Fernández Costas, ensinante e micólogo, A Coruña

43. António Cruz Freire, animador sociocultural, A Coruña

42. Xosé Manuel Pérez Sardiña, lingüista, Cabanas


41 persoas promotoras...