Inscricións totais (1767)

(inscricións públicas 1575)
Actualizado agora mesmiño
510 inscricións o 23.07.2014, 223 inscricións o 21.07.2014

1575. Rafael Martínez Calzado, xubilado, Goian-tomiño

1574. Carlos Alberto Fernandez Otero, médico fpusga-061, Miño

1573. Rosa Quinteiro Rendo, docente, Amed

1572. Bernaldo Fernández Requeixo, obreiro, Compostela

1571. Miguel Anxo Murado García, investigación científica (csic), Vigo

1570. Ramón Yáñez Brage, profesor de universidade xubilado (honorario), Pontedeume

1569. Maria Dolores Vazquez Novo, enfermeira, Culleredo

1568. EstÉvez Santos Amalia, sanitario, Marin

1567. Carmen Vázquez Novo, administrativo, Tabaiba Baja - El Rosario

1566. Carlos Fernando Varela García, profesor, Ourense

1565. Roi Vidal Ponte, autor teatral, Santiago De Compostela

1564. Emilio Araujo Rodriguez, chofer, Gondomar

1563. Jose Maria Vazquez Posada, comercial , Vigo

1562. Miguel A Neira Romero, reconvertido, Valdovinho

1561. Concha Trigo Portela, funcionaria, MoaÑa

1560. Manuel Bragado Rodríguez , editor, Vigo

1559. Lorena Rey Noya, profesora de lingua e literatura galego, Santiago

1558. Juan Manuel Noya Pampin, docente, Compostela

1557. Fernando Blanco Regueira, profesor de matemáticas, A Coruña

1556. Júlio Adiar Rodriguez, marketing e vendas , Ourense

1555. Francisco Xesús Alvedro López, xestor e activista na emigración , Inglaterra

1554. Luís Vilachá, historiador, Vigo

1553. Gustavo Grandal Montero, bibliotecario, Londres (uk)

1552. Vicente Vázquez Arias, mestre, Pobra Do Caramiñal, A

1551. Adolfo Gimeno Tomás, profesor música y artes escenicas, A Coruña

1550. Pablo Taboada Souto, tecnico transporte sanitario, Lalin

1549. Henrique Monteagudo, profesor, Bertamirans

1548. Paco García Trigo, bombeiro, Corcoesto-bergantiños

1547. Xesús Luís González Soto, radiofísico, Madrid

1546. Diego Buceta Vázquez, asesoría fiscal-contable, Vilagarcía De Arousa

1545. Ramon Filgueira Lopez, informatico-navantia, Fene

1544. Efren Daponte Lorenzo, auxiliar administrativo, Vigo

1543. Eugenio Barral Prieto, estudante de bioloxía e deportista, Vilalonga (sanxenxo)

1542. Javier Castro Erroteta, autonomo, Oroso

1541. Jesus Manuel Vieites Millan, pensionista, O Grove

1540. Servando Fernandez Prol, seguros, O Grove

1539. Brais Castro Porto, estudante/parado, O Grove

1538. Adrian Iglesias Dominguez, parado, O Grove

1537. Carlos Iglesias Parada, estudante, San Martiño - O Grove

1536. Francisco De Asís Rey Cabanas, transportista, San Martiño - O Grove

1535. Francisco Javier Lois Outón, mc / comecial, O Grove

1534. Samuel Iglesias Iglesias, cociñeiro, O Grove

1533. Juan Francisco Otero Cabanas, electricista, O Grove

1532. Martín Gómez Padín, bateeiro/acuicultor, O Grove

1531. Carlos Andrés Bañuelos Muñoz, mariñeiro, O Grove

1530. Héctor Cacabelos Bea, mariñeiro, O Grove

1529. Margarita Pilar López Bueno, xubiliada, O Grove

1528. María Begoña González Currás, estetitisca/pensionista, O Grove

1527. Loly Triñanes Caneda, autónoma, O Grove

1526. Sergio Piñeiro Castro, desempregado, O Grove

1525. Fernando Pérez Mascato, parado, O Grove

1524. Bruno Prol Cambados, , O Grove

1523. Oscar Dominguez Fraga, autónomo, O Grove

1522. Sabela Fuentes Fernández, restauración, O Grove

1521. Javier M Sanmartín Aguiño, grumir, O Grove

1520. Eva Otero Garea, hostelería, O Grove

1519. Terese Dominguez Perez, azafata, O Grove

1518. Guillermo Goday Camaño, autónomo (mar), O Grove

1517. Georgina Belen Dearriba, camarera, O Grove

1516. Nuria Hernandez Paniagua, , O Grove

1515. Julia Dominguez Dominguez, camarera, O Grove

1514. Maria Castro Otero, camarera, O Grove

1513. Bruno Fernandez, autónomo, O Grove

1512. Antoni Otero Gondar, parado, O Grove

1511. Rafael Piñeiro Soutullo , supervisor, O Grove

1510. Sergio Bea Meis, paro, O Grove

1509. Ramon Dario Dominguez Barral, paro, O Grove

1508. Adrian Meis Bea, construtor naval, O Grove

1507. Mario Rodriguez Costas, , O Grove

1506. Antonio Gonzalez Lorenzo, marinero, O Grove

1505. Eva Gomez, estudiante, O Grove

1504. Sara Vidal , desempregada, O Grove

1503. Jose Alfredo Vila Garcia, bateeiro, O Grove

1502. Samuel Arnoso Cameselle, estudiante, O Grove

1501. Fernando Perez Mascato, peon, O Grove

1500. Alvaro Caneda Meis, camarero, Ogrove

1499. Matías Fernández García, labrego, O Grove

1498. Esteban Rodriguez Mato, estudante, O Grove

1497. Ángel Padín Caneda, camarero, O Grove

1496. Josué Caneda García, metalúrxica, O Grove

1495. Noelia Iglesias Iglesias, hostelería, O Grove

1494. Alberto Fernández De Heredia, , O Grove

1493. Raúl Fontorira Fernández, , O Grove

1492. Javier Vidal Dominguez, , O Grove

1491. Dolores Caneda Prieto, camareira, O Grove

1490. Isabel Ventoso Pérez, , O Grove

1489. Francisco Fernández Ferreira, camareiro, O Grove

1488. Rafael Caneda Padín, xubilado, O Grove

1487. Antón Mascato, editor, Ogrobe

1486. Ramón Alfonso Fernández Estévez, cociñeiro, O Grove

1485. Carlos Caneda Otero, autónomo, O Grove

1484. Begoña Iglesias Sánchez, desempregada, San Martiño - O Grove

1483. Marcos Castro Otero, bateeiro, Ogrove

1482. Lara Lois Sanmartín, estudiante, O Grove (36980)

1481. Ruben Fernandez , instalador de pladour y pintura, O Grove

1480. Iago Escalante Telmo, desempleado, O Grove

1479. Carmen Marcelina Costa Iglesias, , O Grove

1478. Eduardo Diaz Otero, , O Grove

1477. Bernabe Caneda, , O Grove

1476. Jorge Dominguez Alfonso, mariñeiro, O Grove

1475. Anxo Mendez Lijo, agente de seguros, San Vicente

1474. Lorenzo Borrageiros P, comercial, O Grove

1473. Santiago Gonzalez Besada, , O Grove

1472. Francisco Caneda Diaz, promotor, O Grove

1471. Manuel Soutullo Dominguez, , O Grovee

1470. Francisco Lores Escalante, , O Grove

1469. Jose Francisco Fernandez Prol, camionero, O Grove

1468. Mar Otero Lois, conserva, Ogrobe

1467. Iván Álvarez Rodríguez, lic. en dereito e en ade, O Grove

1466. Nair Escalante Lima, camarera, O Grove

1465. Damian Alvarez Veloso, mantenimiento, O Grove

1464. Uxía Valladares González , estudante, O Grove

1463. Alba Fontán Cacabelos, , O Grove

1462. Laura Otero Friaza, mestra, Ogrobe

1461. Martín Naveiro Gondar, bateeiro, O Grove

1460. Luis Conde , , O Grove

1459. Jesús Torrel Prol, pensionista, O Grove

1458. Andrea Menéndez Piñeiro, autónoma, O Grove

1457. Beatriz Soutullo Bea, fisioterapeuta, O Grove

1456. Ana María Álvarez Lapido, mariscadora, O Grove

1455. Isabel Mascato Costa, jubillada, O Grove

1454. David Blanco Otero, soldador, O Grove

1453. María Prieto Magdalena, xubilada, O Grove

1452. Jenifer Meis Allo, patronista, O Grove

1451. Xabier Rodríguez Aguín, chapista, O Grove

1450. Damian Alvarez Veloso, mantemento, O Grove

1449. Bruno Caneda Portela, estudante, Ogrobe

1448. Antonio Campos Nuéz, autónomo, O Grove

1447. David Domínguez Rodríguez, , O Grove

1446. Gonzalo Prol Viñas, autónomo, O Grove

1445. Jennifer Martínez López , estudiante, O Grove

1444. David Garcia Triñanes, operario, O Grove

1443. María Dolores Pérez Rial, parada, O Grove

1442. Miguel Álvarez Cao, , O Grove

1441. Antonio Otero Prol, albañil , O Grove

1440. Juan Carlos Otero Prol, carpinteiro, O Grove

1439. Alberto Otero Barral , mariñeiro, O Grove

1438. Ramón Tilguera Rey, , O Grove

1437. Elvis Caneda Varela, mecánico naval, O Grove

1436. Francisco Álvarez Rodríguez, armador, O Grove

1435. Nardo Benavides Campos , traballador da lonxa, O Grove

1434. Felix Lopategui, pensionista, O Grove

1433. Luciano Barreiro Agís , autónomo, O Grove

1432. Antonio Tomás Miguez Rojas, pensionista, O Grove

1431. Jack R Phillips Torres , , O Grove

1430. Maria Raquel Torres Jellicoe, pensionista, O Grove

1429. Alberto Blanco Rubirosa, , O Grove

1428. Isaac Reyes Caneda , operario, O Grove

1427. Marta Soutullo Barral, dependienta, O Grove

1426. Tomás Seoane Múñiz , funcionario, O Grove

1425. Maruxa Lores Escalante, , O Grove

1424. Miguel Otero Caneda, , O Grove

1423. Ramón Fraga Conde, músico, O Grove

1422. Andrés Herves Romero, taxista, O Grove

1421. Jose Antonio Caneda Márquez, , O Grove

1420. Rodrigo Núñez Bea, carpinteiro, Ogrobe

1419. Celestino Rodriguez Franco, mariñeiro, O Grove

1418. Sandra Gómez Padín, cocinera, O Grove

1417. Jose Miguel Dominguez Alfonso, parado, O Grove

1416. Marco Antonio Lois Magdalena, pensionista, O Grove

1415. Alejandro Prieto Prol, camarero, O Grove

1414. Nesta Garcia Padin, , O Grove

1413. Albino Reyes Peon, xubilado, O Grove

1412. Borja Valladares González, camarero emigrado, O Grove

1411. Daniel Pérez Negro, estudiante, Ogrobe

1410. Maite Cacabelos Prol, parada, Viña Lordelo 6 O Grove

1409. Maite Cacabelos Prol, parada, Viña De Lordelo N.6

1408. Rosa Ana Millan Prol, parada, O Grove

1407. Joseluisriveirosanjorge, parado, Viña Lordelo 6 O Grove

1406. Carlos Silva Gondar, biólogo, O Grove

1405. Pablo Gómez Campelo, estudiante/parado, O Grove

1404. Carla Bouzada Míguez, profesora, O Grove

1403. Jose Antonio Ramilo Vila, musico, O Grove

1402. María Teresa González Currás, delineante en paro, O Grove

1401. Anxo Prol Ventoso , camarero, O Grove

1400. Esteban Radio, , O Grove

1399. Nacho Escalante, autonomo, O Grove

1398. Miguel Manuel Muñiz Domínguez, autónomo, O Grove

1397. Rodrigo Castro Gondar, estudante, Grove, O

1396. Xabier Marqués Solla, profesor, Vilagarcía

1395. Amalia López Otero, cajera-dependiente, Laraxe/cabanas

1394. David Dominguez Rodriguez, parado, O Grove

1393. Pedro Jesus Lopez Otero, mecanico, Laraxe Cabanas

1392. Oscar Carrete Lage, informtico, O Courel

1391. Eduardo Domínguez Otero, desarrollador de software, Ogrobe

1390. Jennifer Ruiz Padin, estudiante, Rabadeiro

1389. Isabel Barros Montero, pedagoga, VilagarcÍa

1388. Mar Castro Vázquez, autónoma, Vilagarcía De Arousa

1387. Xurxo Varela, músico, Porto

1386. Gonzalo Bouza-brey Teijeiro, parado, Vilagarcía De Arousa

1385. Fatima Cao Rodriguez, ninguna, San Marco Evangelista

1384. Matías Unruh Piñeiro, técnico de son, O Grove Emigrado En Barcelona

1383. Alfredo Limes, sanidade, O Milladoiro-ames

1382. Manuel Sanmartín Otero, estudiante, O Grove

1381. Maria Jesús Romero De La Torre, escritora creativa., Vigo

1380. Cristina López Lobariñas, mestra ep, Vigo

1379. Renato Dominguez Presa, artista, Vigo

1378. Juan Manuel Piñeiro González, emigrante/camareiro, Virxen Das Mareas O Grove

1377. Guillermo Rocha , avogado, Vilagarcía De Arousa

1376. Maite Vázquez Feijoo, estudante, O Grove

1375. Pilar Garrido Otero, comerciante, O Grove

1374. Raúl Pérez Yáñez , como deus!!, Ourense

1373. Fernando Piñeiro Pazos, , Cambados

1372. Damián Alfonso Rodríguez, estudante, O Grove / San Vicente

1371. Jesús Túñez Sáez, camareiro, O Grove / San Vicente

1370. Efrén Rodríguez Castro, hosteleiro, O Grove / San Vicente

1369. María Del Carmen Rodríguez Castro, cociñeira, O Grove / San Vicente

1368. Rubén Pérez Prieto, desempregado, O Grove

1367. Pablo Millán Guillán, desempregado, O Grove

1366. Robin Prol Devesa, estudante, O Grove

1365. Dunia Álvarez Prieto, veciña de ogrobe, Ogrobe

1364. Mauro Vazquez Bugallo, estudante, Cambados

1363. Xaquin Charlin Gonzalez, empregado público., Cambados

1362. Manuel Mascato Galiñanes, estudante, O Grove

1361. Aixa Torres Míguez, empresaria do turismo, O Grove

1360. María Do Pilar Álvarez González , funcionaria de xustiza, O Grove

1359. Estela Míguez Cacabelos, parada, O Grove

1358. Raúl Caneda Prol, cociñeiro, Ogrobe

1357. Matías Fernández García, labrego, Ogrobe

1356. Esteban Díaz Domínguez, estudiante, Ogrobe

1355. Yéssica Lima Reboiras, estudante, San Vicente - O Grove

1354. Jose Antonio Prol Iglesias, parado, O Grove

1353. Santiago Parada Medrano, conserveiro, O Grove

1352. Alberto Díaz Caneda, hosteleiro, O Grove

1351. Alberto Ramos Caneda, médico psiquiatra, Capeáns (covas) Ames

1350. Jose Cores Medrano, informático, O Grove – Traballando En Viena

1349. Lucía Torres Serantes, soporte técnico, O Grove

1348. Bruno Fernández Aguiño, autónomo, O Grove

1347. J Manuel González Costa, autónomo, O Grove

1346. Sérgio Cid Portela, autónomo, O Grove

1345. Iván Caneda Bermúdez, informático, O Grove

1344. Mario Iglesias Señoráns, estudante, O Grove

1343. Iván Villalón Costa, informático, O Grove

1342. Rubén Darío Meis Fernández, currante, O Grove

1341. Ricardo Álvarez Padín, mariñeiro, O Grove

1340. Manuel Conde Pérez, xubilado, O Grove

1339. Raúl Sánchez Cacabelos, pensionista, O Grove

1338. M Carmen Álvarez Magdalena, conserveira, O Grove

1337. Gonzalo Domínguez Rodríguez, barbeiro, O Grove

1336. Joaquín Sánchez Alfonso, empresario, O Grove

1335. Rosa Gálvez García, administrativa, O Grove

1334. Daniel Fernández Otero, mariñeiro, O Grove

1333. Francisco Caneda Rodríguez, xubilado, O Grove

1332. Victoria Eugenia Fernández Estévez, cociñeira, O Grove

1331. Abel Óscar Fernández Estévez, camareiro, O Grove

1330. Rubén García Da Cunha, técnico forestal, O Grove

1329. Martín Cores Medrano, estudante, Ogrobe

1328. Manuel Domínguez Pérez, profesor, San Vicente

1327. Manuel Domínguez Fernández, albanel, San Vicente Do Grove

1326. Héctor Otero Otero, estudiante 4º ciencias políticas, Guitiri

1325. Veronica Maroña Freire, administrativo, Carril/vilagarcia

1324. Pablo Fernandez Gonzalez, musico, Carril/vilagarcia

1323. Belén Rodríguez Cancelo, enfermeira, Vigo

1322. Carlos Xosé Currás Pico, funcionario público, Vilalba

1321. Xosé Antón Núñez Álvarez, cobro nómina de profesor de exb, Lugo

1320. Xoán Alcalde Bermúdez, estudante de enerxías renovables, Vilagarcíia

1319. Manuel Lage Touriño, artista, Vilaxoán - Vilagarcía

1318. Lidia Torreiro Correa, administrativa, Vilagarcia De Arousa

1317. José Luis Fernández González, , Sober

1316. Isabel Trabado Maceda, cidadá, Lugo

1315. Serxio Carballo Blanco, desempregado, As Pontes

1314. Bruno Souto Caldevila , paro, Pontedeume

1313. David Riveiros García, parado, Pontedeume

1312. César Sande Rodríguez, en paro, Pontedeume

1311. Pablo Feal López, paro, Pontedeume

1310. Nicolás Veiga Dopico, albañil, Pontedeume

1309. Carmen Allegue Otero, na casa, Pontedeume

1308. Javiermayán Piñeiro, traballando, Pontedeume

1307. María García Martínez, en paro, Pontedeume

1306. Cristian Calvo Rodriguez, no paro, Pontedeume

1305. Xurxo Louro Insua, administrativo, Noia

1304. Iria Iglesias Maroño, cidadana, Pontedeume

1303. Francisco Sande Carpente, no paro, Pontedeume

1302. Juan Fachal Fachal, autónomo, Pontedeume

1301. Jorge Abraham García, camareiro, Pontedeume

1300. Pablo Fernández Sinde, músico, Noia

1299. Ignacio Feal López, cidadano, Pontedeume

1298. Daniel López Rodríguez, carpinteiro, Pontedeume

1297. Domingo Fachal Carpente, cidadano, Pontedeume

1296. Santiago Fernandez Rocha, mestre, Lugo

1295. Rafael Vilariño Lorenzo, parado- sen prestación, Laraxe, Cabanas

1294. Uxío López, pintor artístico, Vilagarcía De Arousa

1293. Miguel González Muñiz, autónomo, Vilagarcía

1292. José Manuel López Lagares, funcionario, Vilagarcía

1291. José Antonio Cora Mouriño, parado, Vilagarcía

1290. Erea Hierro González, xornalista, Carril-vilagarcía De Arousa

1289. Diego Vázquez Pérez, xubilado, Sober

1288. Francisco Roca Fernández, estudante, Vilalba

1287. Antonio Caeiro, traballador da imaxe, Vilagarcía De Arousa

1286. Alejandro Leira Pan, esperando, Pontedeume

1285. Juan Carlos Miño Sande, cidadano, Pontedeume

1284. Miguel Feal Bellas, as súas labores, Pontedeume

1283. María Leal, empresaria, Vilalba

1282. Carlos Lopez Ferreiro, paro, Vilalba

1281. Ramón Piñeiro Allegue, albañil, Pontedeume

1280. Xaquin Chaves Lopez, creador plastico, Vilagarcia De Arousa

1279. Paz Leira García, autónoma, Pontedeume

1278. Felicidad Moreno Piñeiro, , Lugo

1277. Dolores Amores Olea, mestra, Vigo

1276. Branco Sueiro, medico, Moraña

1275. Susana Lopez Ares, cociñeira, Pontedeume

1274. Eloy Porto Vázquez, mestre, Gondomar

1273. Marián Romero Romero, estudante, Serra De Outes

1272. Olga Pérez Seijo, comdercial inmobiliaria, Pontedeume

1271. Alex Quintela Vanderdoodt, estudante, Pontedeume

1270. Manuel Veiga Cainzos, estudante, Pontedeume

1269. María Amparo González Rodríguez , camareira, Barbadás - Ourense

1268. Carmen Rey Saavedra, non sei, Pontedeume

1267. Marcos Villar Piñeiro, esperando, Pontedeume

1266. Alberto Sánchez Fabal, mirando, Pontedeume

1265. Juan C Varela Rios, as miñas cousas, Pontedeume

1264. Antonio Vázquez Vales, xubilado, Pontedeume

1263. Alcira Leira Fraga, no paro, Pontedeume

1262. Fernando Barallobre Vales, comerciante, Pontedeume

1261. Lucía Bañobre Miguelez, animadora, Pontedeume

1260. Jesús Pena Curbeira, pintor, Pontedeume

1259. Francisco Leira López, na reserva, Pontedeume

1258. Alberto Barja López, estudante, Vilalba

1257. Isaura Faza Diéguez, xubilada, Vigo

1256. Manuel Carballo Rodriguez, xubilado, Pontedeume

1255. Noelia Rodriguez Carrillo, camarera, Pontedeume

1254. Daniel Labarta Pita, xefe de sala, Pontedeume

1253. José Fernández, mecanico, Pontedeume

1252. José Penedo Feal, impresor, Pontedeume

1251. José Fonte Couto, xibilado, Pontedeume

1250. Martín Tenreiro Sanjunán, hosteleria, Pontedeume

1249. Óscar Milego Fernández, técnico industrial, Baiona

1248. Iván Santás Pérez, administrativo, San Cibrao Das Viñas

1247. Iván Fernández Coba, músico, Narón

1246. Antonio GonzÁlez Fraga, chofer, Vilalba

1245. Camen Couto Tourón, auxiliar enfermería, Vigo

1244. Manuel Vila Allegue, ensino, Pontedeume

1243. Xulio Tenreiro Salgado, hosteleria, Pontedeume

1242. José Luis Gómez Fariñas, profesor, Ourense

1241. Xulio Abelleira Souto, xubilado, Pontedeume

1240. Luis Alonso Allegue, funcionario, Pontedeume

1239. Luis Diaz Blasco, funcionario, A Coruña

1238. Rogelia Cid González, profesora, Dimo Catoira

1237. Manuel Chouza Mata, profesor, Dimo Catoira

1236. Carlos Gómez Nosa, profesor, Vilalba

1235. Iris Malvido Lago, aprendendo a voar, Vigo

1234. Jose De Haz García, aux. automóvil, Amoedo(pazos De Borben)

1233. Maria Isabel Garcia Diaz, enfermeira, Monforte De Lemos

1232. XosÉ Rei RodrÍguez, profesor de secundaria en excedencia, Fene

1231. Gabriel Díaz Iglesias, estudante, Monforte De Lemos

1230. Alberto Manuel Alvarez Pollos, empresario, Monforte De Lemos

1229. Carlos Galindo González, operario construçom naval, Ferrol

1228. Manuel Villanueva Gonzalez, , Bueu

1227. Pablo Portela Juncal, actividade ..., Bueu

1226. Francisco Lopez Lopez, parado, Sarria

1225. Manuel López Martínez, ensinante, Monforte

1224. Mar Carreira López, profesora de informática, Lugo

1223. Alberto Vázquez Cabo, consultoría ti, Monforte

1222. Francisco Riveiro Stepa, técnico de mantemento e activista social, Vigo

1221. José Manuel Castro Sánchez, t. prevención bombeiro, Fene

1220. María José Carreira López, mestra, Lugo

1219. Ruben Fuentes Riveiro, autonomo, Vigo

1218. Rosana Fernandez, , Vigo

1217. Ignacio Alonso Parracía, fotógrafo, Vigo

1216. Ignacio Serantes Fernández, enxeñeiro de telecomunicacións, A Coruña

1215. Miguel Baleato Fernández, ex-membro do comité nacional da umg, Santiago De Compostela

1214. José Ángel Rico Rodríguez, licenciado en filosofía, Santiago De Compostela

1213. María Belén Pérez Sanmartín, pedagoga, Sada

1212. Pilar Arias Gonzalez, , Sarria

1211. Pilar López Yáñez , fisioterapeuta centro de saude, Sarria

1210. Pedro Xose Quintana Lopez, hosteleiro, Sarria

1209. Carmen Gayo Fernández, t.e.l., Monforte De Lemos

1208. Xan Ramón Fernández Cid, auxiliar administrativo, Monforte De Lemos

1207. Manuela Fuentes Rodríguez, t.c.a.e., Monforte De Lemos

1206. Maria Pilar Fernández González , tcae , Monforte De Lemos

1205. Manuel Valcárcel Torre, tecnico superior en edificación. empresario., Sarria

1204. Xulia Barros Villar, , Redondela

1203. Hector Delfín González, , Redondela

1202. Jose Eugenio Gutierrez Piñeiro, en paro, Pontedeume

1201. Guillermo Fernández Rodríguez, traballador autónomo , Lugo

1200. Ramon Lopez Diaz, autonomo, Monforte De Lemos

1199. Adrián Casanova Chiclana, estudante/traballador, Monforte De Lemos

1198. Servando Lopez Alvarez, medico sergas, Oleiros

1197. Maria Rosario Vazquez Vazquez, tasoc, Sarria

1196. Candido Gonzalez Lopez, desempregado sem vistas de futuro, Sarria

1195. Ignacio Pérez Rey, investigador na universidade de vigo, Redondela

1194. Ivan Lopez Lopez, corredor de seguros, Sarria

1193. Antón Santamarina Fernández, xubilado, Santiago

1192. Amekia Rodriguez Nieves, actrz de dobraxe, Santiago De Compostela

1191. María José Bóveda Fernández, arqueóloga, Santiago De Compostela

1190. Hilario Sanchez Castro, apicultor, Redondela

1189. Benito Portela Fernandez, peón de almacén , Sada

1188. Gloria Vilar Alvarez, administrativo contabilidade, Ourense

1187. Carlos Alberto Castro ViÑas, desempregado., MeaÑo

1186. Benigno Barral Guimil, viticultor., Meis

1185. Bran Barral Buceta, lic. en politicas en desemprego., Meis

1184. Pilar Porto Sanmartin, xubilada, Vilanova De Arousa

1183. Ricardo Nogueira Rey, xubilado citroen., Vilanova De Arousa.

1182. Xosé Lois Soutelo Goiás, churreiro, Monforte De Lemos

1181. Alberto Álvarez Gómez, , Vigo

1180. Nieves Alvarez Santamarina, medica, Vigo

1179. Sofía Tarela, ama de casa, Porto Do Son

1178. Cristina Carballo Cadahia, enfermeira, Chantada

1177. Puri Rodriguez Lopez, asalariada, Chantada

1176. Lupe Garcia, asalariada, Chantada

1175. Ma Jesus Ledo Caseiro, asalariada, Chantada

1174. Ma Carmen Fernandez Fernandez, labrega xubilada, Chantada

1173. Jose Ferreiro Ferreiro, labrego, Chantada

1172. Ma Dolores Vicente Perez, labrega, Chantada

1171. Ma Belen Ledo Conde, administrativa, Chantada

1170. Ana Ma Rodriguez Vazquez, administrativa, Chantada

1169. José Luís Blanco Silva, seguridad, Ourense

1168. Cristina Dorrío Garcia, vixiante seguridade, Ourense

1167. Maria Dolores Lopez Villanueva, ama de casa, Bueu

1166. Jorge Pérez Arias, desempregado, Pantón

1165. Xesus Anton Carballo Romero, prexuvilado, As Pontes

1164. Jose Rodriguez Pousada, xubilado, Bueu

1163. Carlos Martinez Lamosa, sindicalista, Bueu

1162. Rosario Touriño Garcia, enfermeira, Oleiros

1161. Francisco Calo García, baixa temporal, Porto Do Son

1160. Javier Doforno, persoa, Ourense

1159. XosÉ AntÓn Laxe LÓpez, automociÓn, Valladolid

1158. Carolina Orro Arcay, médico, Cangas

1157. Ana Isabel Souto Ramos, enfermería , Móstoles

1156. JÉssica FernÁndez Polo, orientadora, As Pontes

1155. Miguel Anxo Serén García, desempregado, Pontevedra

1154. Alicia Miguez Cid, , Ourense

1153. André Sánchez Gálvez, traballador autoempregado, O Grove

1152. Carlos Eirea Eiras, médico familia sergas, Cangas

1151. Carmen Bar Cendón, bibliotecaria, O Seixo. Mugardos

1150. Xiao Varela Gómez, arquitecto cooperativista, A Coruña

1149. Luis Sóñora, administración empresa, Miño

1148. Flora Rodriguez, comercial inmobiliario, Ourense

1147. Luis Pérez Álvarez, estudante, Allariz

1146. Alexandre Román Vázquez, estudante, Ourense

1145. Xabier Pita Wonenburger, economista, A Coruña

1144. Andres Mahia Cedeira, guionista, Santiago De Compostela

1143. Manuel Xosé Lorenzo Penela, secretario de administración local, Vigo

1142. Alfonso Posada Gonzalez, bibliotecario, Vigo

1141. Rubén Rocha Fernández, fotografía e computación , Vigo

1140. Davide Rodriguez Estevez, traballador do sdcif e alcalde, Manzaneda

1139. Antonio Fernández López , , Ourense

1138. Paulo Padin Alvarez, trabalhador social / sociólogo, Bilbau / Bilbo

1137. Alberto Gómez Aneiros, bibliotecarrio e escritor, Santiago De Compostela

1136. Maria Jose Castro Sabin, pensionista, Miño

1135. Roberto Pereira Cudeiro, traballador público e activista en stopdesafiuzamentos ourense.pbanca pública/ pauditoría cidadá débeda., Ourense

1134. Raul Lopez Fernandez, traballador forestal, Lugo

1133. Francisco Lopez Gonzalez, técnico mto. eléctrico, Chantada

1132. Xoan León Vidal, xubilado, Boiro

1131. Amelia Gómez Arcas, industrial, A Coruña

1130. Rexina Basadre Orozco, médica, Sada

1129. Dores Torrado Ares, economista, Boiro

1128. Pepe Árias Taboada, editor, Compostela

1127. Alexandra Pacheco González, xornalista, Santiago De Compostela

1126. Jorge Duarte Vázquez, arquitecto, Santiago De Compostela

1125. Lois Cambeiro Cives, ensinante, Oleiros

1124. Cesare Briones Cabana, economista.asesor de empresas, Compostela

1123. Ceferino Rey Martínez, técnico operación, Chantada

1122. Paulo Álvarez Filloy, traballador social, Chantada

1121. Mónica Díaz Carrodeguas, teleoperadora, A Coruña

1120. Daniel López Fernández, peón, Chantada

1119. Ubaldo Vázquez Rodríguez, técnico mto. centrais hidráulicas, Chantada

1118. Miguel Barros Taboada, mestre, Vilagarcía

1117. Xavier Riveiro, , Fene

1116. Dalmiro Seijo Villar, mecánico, Chantada

1115. Antonio Fernandez Nuñez, administrativo, Chantada

1114. Eduardo Berea Cruz, arquitecto, Vigo

1113. Carlos Celeiro Alvarez, profesor, Lugo

1112. Xavier Álvarez Filloy, estudante, Chantada

1111. Eladio Fernandez Gomez, técnico manto. centrais hidráulicas, Chantada

1110. Eduardo Estévez, escritor e consultor tic, Ames

1109. Roberto Samartim, professor na udc, Santiago De Compostela

1108. Oscar Rodriguez Macias, técnico eléctrico, Chantada

1107. Marina Filloy Lopez, ama de casa, Chantada

1106. Humberto Varela Arnoso, técnico mecánico, Chantada

1105. Jose Manuel Rodriguez Fernandez , conductor motobomba de contraincendios, Lugo

1104. Teresa Meixide Portos, ensino público, Santiago De Compostela

1103. Juan Manuel, webmaster, Eibar

1102. Marcos Seixo Pastor, ensino, Cuntis

1101. Felipe Arias Vilas, museólogo (xubilado), Lugo

1100. Anibal Cerdeira, xubilado, Redondela

1099. Raimundo Cal Cortizas, fotógrafo, Redondela

1098. Claudia Sánchez Ibarra , carteira, Redondela

1097. Soledad López Ares, medica jubilada, Lugo

1096. José David Salgado López, empleado por conta allea, Lugo

1095. Elena Eiriz, , Chantada Lugo

1094. Antonio Recio , no limpio pescado , Vigo

1093. Brais Lourido Fernande, estudante, Lugo

1092. Marta Inés Casal Tojo, administrativo, Moaña

1091. Xerardo Quintiá Pérez, escritor., Lugo

1090. Miguel Tenreiro Bouza, traballador publico, Sada

1089. Manuel García Magariños, investigador posdoutoral - profesor de secundaria en excedencia, A Estrada (provisionalmente En Oslo, Noruega)

1088. Carmen Rodriguez Rodriguez, traballadora social, Monforte De Lemos

1087. Paco Martín, escritor, Lugo

1086. Xose Ignacio Lopez Piñeiro, pensionista, A Coruña

1085. Ignacio Pividal Seijo, cidadan, Lugo

1084. Santiago Avilés Baquero , deseñador freelance, Noia

1083. José Manuel García Ramos, deseño gráfico, Ferrol

1082. Miguel Aangel Rodriguez Aneiros, funcionario, NarÓn

1081. Jose Cienfuegos Gpnzalez, xubilado, Monforte De Lemos

1080. Antonio Quiñoa Iglesias, pensionista, Lugo

1079. Manuel QuiÑoa Taboas, asesoria de empresas, Lugo

1078. Xosé Lois Romero Docampo, trapecista, Vilagarcía

1077. Carlos Baliñas Pérez, profesor universitario e historiador, Lugo

1076. Fernandez Dieguez Tania, música e mestra., Chantada

1075. Fafian Lemos, músico e mestre., Chantada

1074. María Dolores Caramés Hermo, , Noia

1073. David Rodriguez Novo, bombeiro, Monterroso

1072. Veronica García Gordo, traballadora empresa publica, Lugo

1071. Gonzalo Rodriguez Lopez, autonomo, Cabanas

1070. Uxío García Lois, obreiro, Ourense

1069. Bienvenido Ortega Sanchez, jubilado, Lugo

1068. Pedro Lopez Guerrero Vazquez, enfermeiro, Ourense

1067. Carlos Carral Piñeiro, prexubilado, Lugo

1066. Manuel Veiga Díaz, profesor, Lugo

1065. Iago Meilán Sánchez, estudante de medicina, Lugo

1064. Francisco José Fernández Gago, profesor ensino secundario, Vilagarcía De Arousa

1063. Josefa López López, parada, Lugo

1062. Antonio Reigosa Carreiras, escritor, Lugo

1061. Fernando Piñeiro Pazos, pensionista, Cambados

1060. Jaime German Vazquez Perez , empresario, Monforte De Lemos

1059. Antonio Llanos Alonso, choferdigital de circulo podemos transportistas, Lugo

1058. Manuel Carral López, estudante, Lugo

1057. Pilardolores Fernandez Loredo, medica, Lugo

1056. Manuel Maria Lourido Aguiar, prexubilado, Lugo

1055. Jose Luis Castelao Diaz , sanitaria, Lugo

1054. Isidro Xoán Froilán López Novo, escritor, Lugo

1053. Xosé M Ramberde, veterinario, Chantada

1052. Xosé Castro Sambade, ensinante, A Coruña

1051. Francisco Vázquez Traseira, veterinario, Lugo

1050. Carlos Mollinedo Lois, cidadán, Vilaxoán

1049. Paco Pestana Díaz, artista, Lugo

1048. Manuel Anxo Blanco, médico, Ourense

1047. Natalia Boo Vazquez, estudante, Sober

1046. Paula Rial Fernández, administrativa, Vilagarcía De Arousa

1045. Ana Fuentes González, profesora, Vigo

1044. Xabier Bruña García, funcionario da xunta, Lugo

1043. Alejandro Lopez Estevez, operario, Baiona

1042. Carmen Cotovad Pousa, traballadora, Baiona

1041. Xosé Ballesteros Rey, editor, Pontevedra

1040. Gonzalo Loizaga Latorre, cidadán, Cervantes Lugo

1039. María Chaves Álvarez, parada e estudante na uvigo, Vigo

1038. Luis Miguel Casal Rivas, pre-xubilado de banca, Chantada

1037. Carlos Novoa Pereira, taxista, Chantada

1036. Uxio Gomez Couceiro, procurador dos tribunais, Chantada

1035. José Luis Vidal Laiño, secretario federacion de veciños "teucro", Pontevedra

1034. Eduardo Blanco Insua, conserxe e montaxes, A Coruña

1033. Susana López Varela, arquitecta, Santiago De Chile

1032. Ramon Lopez Lopez, xubilado, Chantada-lugo

1031. Laura Fernández López, ensinante, Santiago

1030. Carlos Galbán Zaragoza, músico e luthier, Vilagarcía De Arousa

1029. Jorge Cordal Fustes, funcionario da udc, A Coruña

1028. Carlos F Varela García, director de instituto de secundaria, Ourense E Chantada

1027. María Eyre Valcarce, desempregada, Chantada

1026. Pilar Lage Rodríguez, cidadá, Chantada

1025. Olga Otero Gómez, cidadá, Chantada

1024. Iago Diz Lago, estudante, Vigo

1023. Mercedes Salorio Diaz, , Cabanas

1022. Xose Carlos De La Fuente Estevez, soldador, Vigo

1021. Henrique Fernández Oliveira, traballador, Vigo

1020. Segundo Gonzalez Gonzalez, electromecanico, Vigo

1019. Gema Ramírez Piñeira, parada, Cabanas E Ferrol

1018. Rosa Pascual Abal, ensino, Gondomar

1017. Alexandre Garrido López, militante do bng, A Estrada

1016. Xosé Bieito Legaspi Villamarín, profesor, Gondomar

1015. Wendy Carolina Mourezuth Otero, estudante, A Estrada

1014. Roi De La Fuente Vizoso, estudante, A Estrada

1013. Esperanza Araújo Quintas, comerciante, Gondomar

1012. Roberto Pardal Coca, politólogo, Brión

1011. Ana Vazquez Marquez, graduado social, Chantada

1010. Isabel Gacio Pacios, funcionaria, O Barco

1009. María García Vázquez, funcionaria, Vigo

1008. Ricardo Saavedra Castro, pensionista, A Coruña

1007. Adolfo Jabois Limeres, axudante sondista, Sanxenxo

1006. Ana Maria, autónoma, Ferrol

1005. Rubén Camilo Lois González, catedratico de xeografia. universidade de santiago de compostela, Brion

1004. Flor Maceiras, actriz, A Coruña

1003. Domingos Guedes, varias, Brión

1002. Margarita Cachaza Valeiro, profesora, Gondomar

1001. José Luis Lozano Rua, labrego e carpinteiro, Castrelo Do Val

1000. Anxo López Vale, estudante, Ogrobe

999. Ramón Mouriño Alfonso, administrativo, Ribadumia

998. Elsa Rodríguez Rodríguez, xubilada, Fene

997. Sérgio Nunes Garcia, professor, Cangas

996. Jose Luis Espinar Gonzalez , xubilado, Baiona

995. Maria Dolores Moure Fernandez , xubilada , Baiona

994. Laura Pico Feal, administrativa, Fene

993. Moisés García Meizoso, carniceiro, Fene

992. José Antonio Rodríguez Padilla, traballador de navantia, Fene

991. Nicolás García López, electromecánico, Fene

990. Constantino Lago Vargas, comercial, Vigo

989. Alba Gonzalez , ingeniero industrial, Fene

988. Paula González Pazos, protésica dental, Fene

987. Samuel Ramírez Rodríguez, profesor de ensino secundario, Fene

986. Pilar Torrado Rivas, psicóloga, A Estrada

985. Xosé María Rivera Arnoso, xubilado, Fene

984. Ángeles Sánchez Curros, estudante, Cambre

983. Marcial Rodriguez Rodriguez, empresario, Ourense

982. Alberto Rodriguez Rodriguez, tecnico, Ourense

981. Oscar Rodriguez Rodriguez, enxeñeiro, Ourense

980. Patricia Armada Iglesias, arquitecta tecnica, Ourense

979. Maria Xesús Rodríguez Álvarez, profesora de ciencias, Ponteareas

978. Xaquín López Gómez, xubilado, Chantada

977. Ventura Agis Iglesias, operador, A Coruña

976. José Alfredo Valin Mendez, antropología y enfermería, Chantada (lugo)

975. Lois Soaxe Piñeiro, teatreiro, Cangas Do Morrazo

974. Ana Vázquez Rodríguez, auxiliar de óptica, Chantada

973. Jose Miguel Villar Castro, traballador sergas, Panxon

972. Benito Emilio Queimaliños, luthier , Redondela

971. Oscar Figueiras Albilares, independentista e lutador pela liberdade da galiza a tempo inteiro, Galiza

970. Carlos Maquieira Rodríguez, ensinante, Noia

969. Tomás Hermelo Alvarez, trabllador, Cangas Do Morrazo

968. Xurxo Pena García, profesor secundaria eedd, Ferrol

967. Xaime Lugilde , súas labouras, Gondomar

966. María Jesús Bande Cruz, mestra, Vigo

965. Emilia Darriba Fernandez, xubilada, Vigo

964. Carlos Cotobade Tombo, avogado, profesor xubilado, Vigo

963. Maria Isasi Varela, funcionaria de xustiza, Ferrol

962. Paula Fernández Doval, autónoma, A Coruña

961. Demetrio Camiños Rivas, técnico en compras, Arteixo

960. Cesar Xose Manso Platas, xestor administrativo, Ferrol

959. Alexandre Ripoll Anta, profesor , Fene

958. Julio Morais Matos, administrativo-desempregado, Vigo

957. Rosa Veiro Gomez, traballadora, Nigrán

956. Borxa Colmenero Ferreiro, advogado, Vigo

955. Alberto Díaz Martínez, estudante e camareiro, Monforte

954. Carlos García , hosteleiro, Monforte

953. AgustÍn Regueiro Vara, pensionista, A Coruña

952. Xosé Manuel García Crego, técnico editorial, Galicia

951. Jimena Varela Rodríguez, estudante de arquitectura e camareira, Gondomar

950. Mercedes Manteiga Ferro, auxiliar biblioteca, Lugo

949. Ana Maria Arellano Salafranca, , Teo

948. Chus Bóo, docente, Ames

947. Cristina Cameselle Souto, cidadá, Vigo

946. María Belén Fernández Canosa, , Marín

945. María López, empregada, Lugo

944. Chus Barbeira Pose, profesora, Vimianzo

943. Xosé Brais García Fernandez, funcionetas, Lugo

942. Manuel Germade Mayo, autónomo, Mondoñedo

941. Luisa Veira Fariña, varidas, A Coruña

940. Xulia Pérez Martín, xubilada, Vigo

939. Luisa Méixome Quinteiro, profesora secundaria, O Carballiño

938. Luisa Quinteiro Saavedra, os seus labores, O Carballiño

937. José Antonio García Barreiro, electricista naval xubilado, Moaña

936. Lino Gonzalez Lemos, carpinteiro, Cangas Do Morrazo

935. Helena Cal Varela, deseñadora e directora de arte, Redondela

934. Francisco Xavier Perdiz Álvarez, actor, Barxés-muiños (ourense)

933. Silvia Avendaño Estevez, autonoma, Bueu

932. Maria Jesus Lago Vilaboa, trabablladora social, Redondela

931. Xesus Mazaira Varela, axente de seguros, Chantada

930. Manuel Vicente Pico Sanmartín, traballador de navantia, Fene

929. Maria José Fernandez Garcia, profesra secundaria, Meaño.pontevedra

928. José Luis Fernández Pérez, mestre, Lugo

927. Natalia López López, mestra, Lugo

926. Andrea Canosa Argibay, traductora, Pontevedra

925. Elisa Castro, , Ourense

924. Elena Pesqueira Gomez , , Poio

923. María Jesús Amieiro Fernández, hostaleira, Mondoñedo

922. Juan Bautista Miguez Abad, florista, Gondomar

921. Roberto Grandal Puentes, músico, Fene

920. Miguel Roig Terán, montador naval, Vigo

919. Antonio Ricón Rodriguez, docente, Vigo

918. Xosé Lois Cea Nogueira, , Tomiño

917. Luciano Ron López, mariñeiro, A Coruña

916. Manuel Castiñeira Castiñeira, funcionario, Lugo

915. Nela Abella, mestra, Castiñeiras (ribeira)

914. Yolanda Guldrís Seijas, , Santiago De Compostela

913. Nacho Jorganes Echezarreta , consignatario de buques, Ribeira

912. Angeles Fernández Núñez, coidadora, Lugo

911. Susana Bernárdez Moldes, técnica depart. calidade sector alimentación, Bueu

910. XoÁn Alonso DomÍnguez, operario, Errenteria

909. Eva López Soto, educadora social, Brión

908. María Ángeles Francis Otero, profesora e. s., Lalín

907. Adolfo Queimaliños Garcia, operario aeroporto, Redondela

906. Pilar Fernandez Rey, profesora de taller, Redondela

905. Xoán Antón Pérez-lema, avogado, A Coruña

904. María Isabel Mouzo Ameijeiras, mestra ed. musical, Vigo

903. Saleta Pousada Pidre, actividade ..., Marín

902. Francisco Martinez Barreiro, músico actor, Vigo

901. Pilar Barreiro Vilas, mestra, Nigrán

900. Xosé Anxo García Rodríguez, sergas, A Pobra Do Caramiñal

899. María Ángeles Lista González, profesora, A Coruña

898. Ramón López Facal, profesor, Santiago De Compostela

897. Marilar Jiménez Aleixandre, escritora e profesora de universidade, Santiago De Compostela

896. Manuelfranciscoredondorivas, tecnico mantemento aeroxeradores, A Pobra Do Caramiñal

895. María Xosé Freixo Mariño, ensinante, Culleredo, A Coruña

894. Bernardino Graña Villar, xubilado, Cangas Do Morrazo

893. Francisco Candamio Rivero, 32802164r, A Coruña

892. Iago Tabarés Pérez-piñeiro, avogado, Ourense

891. Chus González Rodríguez, asesora comercial, A Coruña

890. Merche Penoucos Castiñeiras, lingüista, Santiago De Compostela

889. Ramon Cruz Dopico, comerciante, Viveiro

888. César Vila Franco, politicólogo, Monforte De Lemos

887. Héctor Diéguez Aranda, enxeñeiro vías e obras deputacion lugo, Lugo

886. Maria Dolores Fernandez Garcia, mestra xubilads, Lugo

885. Juan Luis López Arias, administrativo, Lugo

884. Merce Fdez Garcia, mestra, Guntin

883. Eliseo Fernandez, empleado, Moscan

882. Maika Flores, traballadorasocial, Lugo

881. Pilar Candocia Pita, autonoma, Ames

880. Luciano Perez Diaz, mestre artesan e tecnico coleccion instrumentos, Lugo

879. Manuel Garcia Mel, funcionario, xefe de servizo de recursos humanos da deputacio de lugo, Lugo

878. Olegario Rial Rodriguez, empregado público, Ourense

877. Isabel Álvarez Fernández, traballadora, Ourense

876. Xose Maria Argibay Torres, empresario, Pontevedra

875. M Carmen Cagiao Rodriguez, profesora secundaria, Pontecaldelas

874. Ramon Rodriguez Casal, artesan, Pontecaldelas

873. Teresa Castro Paz, , Santiago

872. Marta Souto González , funcionaria, Vigo

871. Félix Longueira Fafián, ensinante, A Coruña

870. Veronica Castro Martinez, celadora sergas, Muros

869. Anxo Padin Dominguez, operario, Vigo

868. Laureano Xoaquín Araujo Cardalda, profesor, Santiago De Compostela

867. Xan Ferreira Acuña, profesor de xeografía e historia, Ames

866. Xosé Manuel Seoane Rodríguez, conserxe, Redondela

865. Eva Sobrado Iglesias, estudante, Vigo

864. Manuela Rocío Sampayo David, politóloga e laboralista (desempregada), Ourense

863. Cesar Bedoya Diaz, electronico, Ferrol

862. Maria Jesús Palacios Vazquez, funcionaria, Lugo

861. M Xosé Rial Conde, docente, Vigo

860. Carme Díaz Simón, orientadora, Lugo

859. Antón Rodríguez Reixa, artista, empresario, Oleiros

858. Antonio Gil Pereiras, profesor secundaria, Ourense

857. Bieito Romero Copo, músico, Arteixo-a Coruña

856. Carlos Airas Cota, empresario, Allariz

855. Marta LÓpez Pacio, , A Pastoriza

854. Xosé Manuel Pérez Lodeiro, mestre, Tarrío Culleredo

853. Cristina FernÁndez Ameal, mestra, Baiona

852. Isabel González Avión, profesora e música popular, Cambados

851. Anxo Xosé García Dopico, mediador seguros, Lugo

850. Asuncion Vazquez Perez, enfermeira, Lugi

849. Fernando Arrizado Abuin, xornalista, Lugo

848. Belen Rodríguez Cancelo, , Vigo

847. Xesús Luís González Soto, radiofísico, Madrid

846. Manuel Sanseveriano, profesor xubilado, Nigrán

845. Lourdes Manso De La Torre, profesora, Ourense

844. Olaia Alonso Núñez, deseñadora, Gondomar

843. Fernando Rey Amado, profesor, Gondomar

842. María Xesús Diéguez Roxo, docente, Redondela

841. Francisco Andrés Freire Mandaio, técnico electromedicina, A Coruña

840. Alexandre Pillado Villaronga, arquitecto, Cambados

839. Jose Manuel Garrido Rodriguez, admon., Lugo

838. Xosé Antón Dorrío Vázquez, tedl en paro, Ourense

837. Xosé Francisco Pedras Saavedra, enxeñeiro, Allariz

836. Antolina Fernandez González, psicóloga-psicodramatista, Pontevedra

835. Carlos Ocaña Novoa, comercial, Vilagarcia De Arousa

834. Xosé Manuel Figueiras, venta internacional, Ponte Caldelas

833. Carlos Blanco García, direct. comercial, Vilagarcia De Arousa

832. Aquilino Santiago Rei, administrativo, Compostela

831. Luis Antonio Iglesias Alvarez, funcionario, Ourense

830. Isabel Mato Landeira, quimica e pintora, Gondomar

829. Jose Angel Lopez Cibeira, xubilado, Gondomar

828. Juan Manuel Santos Piñeiro, jubilado, Vigo

827. Carlos Álvarez Fernández, empregado, Ames

826. Afonso Fernández Nogueira, comunicación, Bueu

825. Xosé Aller, administrativo, A Coruña

824. Pedro Xose Otero Rivas, licenciado en medicina, Lugo

823. Manuel Piñeiro Lorenzo, loxístico, Gondomar

822. Arximiro Fernandez Arias, funcionario, Castroverde

821. Mercedes Piñeyro Salvidegoitia, administrativa, A Coruña

820. Uxío Pedreira Dans, auxiliar de bibliotecas, Oleiros

819. Roberto Taboada, empregado da xunta de galicia e xestor cultural, Ferrol

818. Jose Luis Soto Campos, funcionario, Santiago

817. Fernando Rey Mayo, mestre, Compostela

816. Xoel Rodríguez Martínez, becario, Santiago De Compostela

815. Javier Martínez Valladares, estudiante, Beluso

814. Alfredo Golpe Lopez, funcionario, Naron

813. Xosé Luís Sande Muñiz, empregado de telefónica, A Coruña

812. José Estévez López, traballador, Lugo

811. Ricardo Vales Agra, técnico de investigación oceanográfica, A Coruña

810. Jose Del Rio Pastoriza, empresario, Bueu

809. Antonio, concelleiro, Zas

808. Xose Xoan Romero Barciela, educador social, Nos-oleiros

807. Antía Juncal Avendaño, estudante, Bueu

806. Pilar Bueses Costas, educación especial, Vigo

805. Joaquin Real Naveiro, parado, A Pobra Do Caramiñal

804. Virginia Hermo Gomez, xubilada, A Coruña

803. Jose Manuel Orjales Eiras, traballador de fábrica de piensos, Silleda

802. Xesús Fernández Díaz, xubilado, Fene

801. Emilio Pérez Fernández, cidadán, Redondela

800. Xulio Mariño Ruiz, mestre, Cangas

799. Pazos Pazos Francisco Manuel, empresario, Culleredo

798. Javier Franco Sabarís, enxeñeiro, Cambre

797. Anxela Alonso Testa, mestra, Tui

796. Xurxo Bértola Rodríguez, editor e grafista, Teo

795. Anxo Xosé Cañás Seoane, activista musical, A Coruña

794. Jose Luis Mendez Perez, , Vigo

793. Xosé Abelardo Alonso Fernández, profesor xubilado, O Grove

792. David Carballal, asesor comercial.militante anova., Pontevedra.

791. Mercedes Vilanova, ter, Lugo

790. Natalia Lemos Geddo, retratista, A Estrada

789. Lucia Vizoso Amado, enfermeira, Ferrol

788. Pura González Martínez, profesora de ciencias naturais, Gondomar

787. Silvia García Coto, , A Estrada

786. Filipe Diez, professor, A Corunha

785. Serxio Folgueira Arias, ensinante á expectativa, Santiago De Compostela

784. Joaquín Goás, filólogo, Alfoz

783. Carlos Yus Respaldiza, profesor, Pontevedra

782. Carlos Méixome Xuíz, traballador banca, Gondomar

781. Sindo Villamayor Martínez, autónomo, A Estrada

780. Margarida Costas Román, profesora ensino medio, Ourense

779. Alfredo Fernandez Lamas, traballador da hosteleria e estudiante, Culleredo

778. Paulo Sexto Gantes, empregado, A Coruña

777. María Pilar Delgado Rosende, profesora de secundaria, Lugo

776. Rafael Ferradáns Villar, director empresa, Vigo

775. José Da Silva Paredes, director de escena, Compostela

774. Xesús Arrizado Yáñez, empregado público, Lugo

773. Asunción Dubra Suarez, profesora , Foz

772. Álvaro Fernández Pérez, economista, Ribeira

771. Xóse Manuel Pérez Rato, home, pai, compañeiro, cidadán ...., Cabo Da Cruz (boiro)

770. Emílio Vázquez Lage, estudante e investigador, Compostela

769. Óscar Vilariño Ramos, músico, A Coruña

768. Cristina Nogueiras Ezquerra, profesora de secundaria, Vigo

767. Ricardo Alonso Fernández, docente , Tui

766. Pilar Aragunde Duran, pensionista, Lanzarote

765. José Ignácio Salgado López, profesor de ensino secundário. especialedade ef, Monforte De Lemos

764. Genaro Ripoll Pazo, jubilado estudia antropología social y cultural, A Coruña

763. Tome Meira Cabanelas, , Bueu

762. Ana Eva Gondar Pérez, auxiliar de enfermería, O Grove.

761. Marcos Fernandez Fernandez, asesor laboral, Ribadeo

760. Fidel Castro Quiroga, concelleiro de servizos, Bueu

759. Celestino Freire Casalderrei, quimico - especialista en tratamento de águas, Oleiros

758. Marina Caldeiro Muñiz, narón, Narón

757. Jero Diez , buscador, Atlántico

756. Javier Esteban Gonzalez Vazquez, economista, Vigo

755. Andre Garcia Mata, médico, Ourense

754. Mar Blanco Casais, politóloga, A Estrada

753. Manuel Monge, mestre e sociólogo, A Coruña

752. Francisco Nogueiras Marra, empresario, Kilchberg

751. Evaristo Lombardero Rico, xubilado, Reverte.ribadeo

750. Santiago Fraga Rivas, biólogo mariño, Nigrán

749. Xesus Ledo Patao, hostalaría, A Coruña

748. Sabela Rei Puga, , Compostela

747. Carmen Otero Castuera, sanidade, Gondomar

746. Begoña Iglesias Cao, profesora, A Coruña

745. Mercedes Insausti Beorlegui, funcionaria, A Coruña

744. Xosé Díaz Arias De Castro, deseñador, A Coruña

743. Montserrat Fuciños Gómez, funcionaria, A Coruña

742. Xosé María García Palmeiro, xornalista, Vigo

741. Concepción Fernández Piñeiro, tecnico de enfermeria, Vigo

740. Rober Bass, profesor e investigador , Santiago De Compostela

739. Francisco Xabier Cernadas Rios, mestre, Rianxo

738. Fernando Roberto Acuña Rúa, sindicalista na cig, Vigo

737. Sindicato Ferroviario De Pontevedra, transporte por ferrocarril, Vigo Pontevedra

736. Jose Carlos Costoya Mateo, transporte, Vigo

735. Manuel Blanco Casais, gandeiria, A Estrada

734. Maria José Pérez Cabo, en paro, Gondomar

733. Xose Lois Martinez Suárez, arquitecto, A Coruña

732. Alexandre Serantes Rubianes, estudante de doutoramento, Vilagarcia E Santiago De Compostela

731. Neves Cando López, profesora, Burela

730. Ana Maria Vidal, enfermeira, Bueu

729. José Eugenio Bañobre Fraga, xubilado, Santiago De Compostela

728. Mónica Camaño Fandiño, actriz, Compostela

727. Carmen Lago Vila, traballadora de comercio metal, Vigo

726. Pilar Ponte Patiño, profesora, Ribeira

725. Xose Lois Lopez Rabade, enfermeiro, Burela

724. Inma Orol Janeiro, mestra, Burela

723. Salvador Pagaza, médico, Monforte

722. Alicia Cadarso Palau, médica, Monforte De Lemos

721. Xosé Anxo Lage Suárez, funcionario da s.s., Lugo

720. Luis Hernandez Alvedro, licenciado en educación física. técnico de xestión deportiva, Oleiros

719. Xan Carballo Rodriguez, guia interprete de galiza-xubilado, O Irixo - Ourense

718. Gabriel Rei-doval, profesor, Mugardos & Milwaukee, Wi (usa)

717. Maria Del Mar Rodriguez Abeledo, cidadá, Vigo

716. Ferreira Fernández Antonio Xavier, profesor universitario, Teo

715. Daniel Beiras García-sabell, arquitecto, A Coruña

714. Xosé Lois Pena Buceta, traballador admón. pública galega, Caldas De Reis

713. Xesus Rodriguez Rilo, xubilado, A Coruña

712. Rosa Penabad Acevedo, mestra, Ribadeo

711. Jesus Javier Chao Lolo, parado, ex empregado de banca, Ribadeo

710. Roberto Touriño González, docente, Bueu

709. Santi Martínez, operario, Cuntis

708. Manuel Roca Cendñan, profesor de instituto, A Coruña

707. Xoán Rodríguez Fernández, profesor substituto, Vigo

706. Óscar Senra Gómez, desempregado, Vedra

705. Fernando Suárez Barcia, funcionario e actualmente, alcalde de ribadeo, Ribadeo

704. Alex Salgueiro García, músico, A Estrada

703. Maria Mendez Piñeiro, medica, Vigo

702. Anxo Ricón Reguera, xubilado ensino medio, Pontevedra

701. Alvaro Pastoriza CaamaÑo, albanel, Bueu

700. Benxamín Rocha Coladas, xubilado, Vigo

699. Ledicia Solla Pena, mestra, A Coruña

698. Antón Pousada Pazos, xuvilado, Marín

697. Manuel Pena Gómez, cidadán, Bueu

696. Xosé Manuel Carreira Rodríguez, enxe?eiro civil, A Coru?a

695. José Luis Patiño, jubilado, Cangas Do Morrazo

694. Gonzalo Flores Calvete, enxeñeiro agrónomo, A Coruña

693. Margarita, , Vigo

692. Xosé Manuel Pazos Varela, portavoz do grupo municipal da ace, Cangas Do Morrazo

691. Maruchi Alvarez Barreiro, concelleira grupo municipal da ace, Cangas Do Morrazo

690. Manolo Camaño Fandiño, sindicalista, Cangas Do Morrazo

689. Breixo Paz Camaño, desempregado, Morrazo

688. Sara Sánchez Nieto, estudante, Ourense

687. Teresa García Pita, autónoma, Cabanas

686. Xosé Manuel Pereiro Sánchez, xornalista, Oleiros

685. Cristina García Bouza, traballadora, Castro De Rei

684. Maria Luisa Fernandez Martinez, parada, Bueu

683. Jose Manuel Bacelar Martinez, sector naval, Bueu

682. Vítor Manuel Cabaleiro Pastoriza, hostelería, Bueu

681. Miguel Alvarez Campos, mestre, San Cibrao Das Viñas

680. José Inocente García Cuervo, prexubilado caixanova, e concelleiro de bueu, Bueu

679. Roberto Jablonski, xubilado, Saxamonde, Redondela

678. Gumersinda Puga Muñoz, profesora secundaria, Santiago De Compostela

677. Nieves Nieto Nieto, actividade ..., Localidade ...

676. Maria Jesus Martinez Nebril, pensionista, Cedeira - A Coruña

675. Carlos Barros, profesor de historia medieva na usc, Santiago De Compostela

674. Antonio Blanco López, profesor de ensino secundario, Cervo

673. Edu García Serrano, operária de guindastre exiliada em teheran, A Corunha

672. Benjamin Sánchez Dieguez, comercial, Santiago De Compostela

671. Isabel Iglesias Figueroa, , Vigo

670. M Carme Fernández Pérez, informatica, Sitges (barcelona)

669. Miguel Anxo Abraira Sobrado, autonomo, Miño

668. Rosa Rodríguez Rodríguez, xubilada , Calvos De Randín

667. Sandra Garrido Fernández, , Compostela

666. Pablo No Couto, avogado, A Coruña

665. Jose Luis Doval Conde, xinecologo, Ourense

664. Jorge González Lamas, educador social, Ourense

663. Iván Rodríguez Iglesias, estudante, Noia

662. Luís Rico Castro, empregado municipal xubilado, Ferrol

661. Xosé Antonio Taboada Rodríguez, médico, Santiago De Compostela

660. Maria Del Carmen Miguez Barral, comercial, A Coruña

659. David Góme Sánchez, medico, Ourense

658. Gonzalo Suarez Rodriguez, jub ilado y artista, Vigo

657. Xoán Miguel Barros Dios, médico e profesor da usc, Ames (a Coruña)

656. M Carmen Parga Fernández, ex empregada pública, Bergondo

655. Asuncion Vaamonde Polo, asesora fiscal contable. auditorias e informes xuridicos, Vigo

654. Celso Sánchez González, sanitaria: médico de familia, Ourense

653. Paulo Jablonski, antropólogo cooperativista, Redondela

652. José Antonio Martínez , profesor , Redondela

651. Alexandre Naveira Castelo, enfermeiro, Ourense

650. Xosé Rico Rodríguez, , A Coruña

649. Manuel Carballido Castro, escritor, A Coruña

648. Ero Rozas Alvarez, cidadán, Santiago De Compostela

647. Francisco, profesor, Compostela

646. Carlos Fernández Leira, estudante, Pontedeume

645. Xan Arias, editor, A Coruña

644. Concepción Puga Muñoz, inspectora de servizos sanitarios, Ourense

643. Rosa Torres Regueiro, , Ourense

642. Daniel Arias Mosquera, profesor, A Coruña

641. Maribel Longueira, fotógrafa, A Coruña

640. José Luis Jiménez Martínez, médico internista, Ourense

639. Carmen García-rodeja, profesora, A Coruña

638. Consuelo Rielo Rodriguez , , Redondela

637. Alfonso Fernández Sucasas, autónomo, Agolada

636. Eustaquio Puga Muñoz, medico de familia, Ourense

635. Beatriz Romero Barciela, médica, Oleiros (a Coruña)

634. Héctor Sánchez Moar, delegado sindical, Oleiros

633. Flora Miranda, médica, Santiago

632. Xosé Antón Gómez Fernández, médico, Ourense

631. Ana Rodrigues Guerrero, funcionaria, Vigo

630. Antonio Tarela Villanueva, técnico audiovisual, A Coruña

629. Vanesa Garrido Blanco, enx. agrícola, O Courel

628. Xosé Manuel Pérez Penas, concelleiro, Sigüeiro-oroso

627. Teresa Varela Fernández, profesora ensino secundario, Santiago De Compostela

626. Filomena Martinez Diaz, mestra xubilada, Ferrol

625. Xosé Reimundo Valverde Rodríguez, prexubilado da banca privada., Gondomar.

624. Andres Couñago Laxe, aprendendo o oficio de vivir, Redondela De Galicia

623. Antonio Gregorio Montes, ensinante, Ribadeo

622. Mercedes Suarez Pazos, profesora universidade, Ourense

621. Alfonso Campos Pérez, músico, Sober

620. Víctor Vila López, enfermeiro e sindicalista, Mondoñedo

619. José María Fontao Pita, xubilado, Ferrol

618. Luz Barros Barros, , A Coruña

617. Francisco Xose Acuña Casas, electricista, Combarro

616. Lola Suárez Martínez, administrativa, A Coruña

615. Sara Alvarez Alonso, profesora, Vigo

614. Ramón Xesús Santos Rodríguez, funcionario, Compostela

613. Xosé Pérez Cancio, profesor, Lugo

612. Ramon Garcia Lozano, hosteleria, Combarro

611. Xoán Moreda Pinto, ensinante, Foz

610. Manuel Bellón Iglesias, mariñeiro, Cedeira

609. Francisco Manrique González Rodríguez, cozinheiro, Santiago De Compostela

608. José Carlos Vidal Suárez, bibliotecario, A Pobra Do Caramiñal

607. Xosé Manuel Carrera Carrera, autónomo da educación, Vigo

606. Xoan Ramón Pérez Blanco, cidadán, O Valadouro

605. Luz MarÍa GÓmez RodrÍguez, actriz, Santigo De Compostela

604. Begoña Barredo De Valenzuela Ortiz, avogada, Oleiros

603. Fuco Ricoy González-moro, , Abegondo

602. Carlos Lorenzo Simon, viticultor, Alongos

601. Fernando Morán, actor, Sada (a Coruña)

600. Rubem Centeno Paradela, empresário da hostelaria, A Corunha

599. Félix Juncal Novas, alcalde de bueu, Bueu

598. Francisco M Lopez Fernandez, mestre e músico, O Pino

597. Xurxo Xoán Freire Gómez, empregado do s.p.d.c.i.f. de galiza, Narón

596. Amaia Santamarta Benito, emprendedora perpetua, Lugo

595. Manuel Portas Fernández, profesor, Ames

594. Vicente Abelleira Cambeiro, administrativo, Serra De Outes (a Coruña)

593. Lois Arenas Barreiro, enx. téc. agrícola, Sada

592. Camilo Casal Garcia, xubilado, Cedeira

591. Daniel Cando Cando, xubilado, A Coruña

590. Pilar H Jeremías Cela, xubilada, A Coruña

589. Marcos Blanco Alvarez, funcionario, Pontevedra

588. Bernardo Máiz Vázquez, historiador, O Seixo, Mugardos

587. Roi Pérez Boquete, estudante, Sigüeiro-oroso

586. David Costa Giráldez, cidadán, Baiona

585. Xusto Fernández Haro, concelleiro, Mondoñedo

584. Adelina Varela Barreiro, xubilada, A Coruña

583. Paula Couñago Fernandez, parada, Redondela

582. Cristina Ruibal Isla, , Vigo

581. Ana Salgado, profesora, Santiago De Compostela

580. Elva Carrera Gonzalez, tenente alcalde da pastoriza, A Pastoriza

579. Socorro García Conde, lingüista, Santiago De Compostela

578. Alexandre CaamaÑo Torres, currante , Arteixo

577. Xoan Carlos Bouso Carballeira, funcionario, Ourense

576. Eduardo Alonso RodrÍguez, director de teatro, Santiago De Compostela

575. María C Alonso Seisdedos, tradutora, Goián

574. Begoña Pernas Cora, filóloga, A Coruña

573. José Martínez-romero Gandos, xubilado, A Coruña

572. Anxela García Abalo, actriz e directora de teatro, Santa Icía

571. Francisco Macías Macías, editor, Santiago De Compostela

570. Zeltia Valcarce González, estudante, Pantón

569. Xoan Carlos Pena Landeira, desempregado, Leobalde

568. Rocío López Pacio, administración en cooperativa de traballo, A Pastoriza, Lugo

567. David Penado Fernández, , Lugo

566. Aurora Del Campo Rodríguez, xubilada, Gondomar

565. Elena Muíños , okupada, Redondela

564. Fernado García Aguiar, xubilado, Gondomar

563. Bernardo García Novoa, traballador do ensino, O Carballiño

562. Jorge Balado Blanco, empresario, Castro Ribeiras De Lea-castro De Rei (lugo)

561. Xesús López Carreira, ensinante, Vigo

560. Xosé Antonio Vidal, empresario, Vimianzo

559. Xosé Antón Araúxo Rodríguez, comunidade de montes de couso, Gondomar

558. Cibrán Santamarina Ríos, físico, Compostela

557. José Ucha Calvo, universitario traballando no eido da arquitectura, A Coruña

556. Francisco Xavier Lorenzo Penela, tecnico de administración xeral, Ames

555. Antonio Cruz Freire, animador cultural, A Coruña

554. Felicia Estévez Salazar, profesora , Compostela

553. Xavier Pazo Blanco, vixilante seguridade, Melide

552. Carmen Garrote García, paro, Cedeira

551. Breogán Valcárcel Méndez, técnico de proxectos sociais, Catalunya

550. Xabier Paz Canalejo, biólogo pesqueiro. escritor, Vigo

549. Sara López Dafonte, traballadora social, Abongo

548. Adolfo Telmo Perez, medico de familia , Tui

547. Cesareo Piñeiro Perez, prexubilado, As Pontes

546. Mercedes Canto Santiago, mestra, Ferrol

545. Jose Alberto Espiñeira Datas, varias, Cabanas E Ferrol

544. Juan Antonio Cordal Vieites, parado, Cambados

543. Maria Cristina Álvarez López, traballadora a tempo incompreto, A Coruña

542. Norberto Varela Calvo, lector, A Coruña

541. Ester Vázquez Blanco, q máis ten..., A Coruña

540. Inácio Martinez-almeida Flores, professor, Pontevedra

539. Daniel Mulet, director do instituto escolas proval, Nigrán

538. Carmen Fontán Castro, aux.enfermería, Cesantes-redondela

537. Xose Manuel López Franco, pastor protestante, O'grove

536. Juanjo Picos, , Narón

535. Manoel Roi Carballido Facal, producción audiovisual, A Coruña

534. Manuel Aira LÓpez, parado, Rabaceira-pedrafita-lugo

533. Beatriz Cedrón Vilar, funcionaria, Lugo

532. Melba Couto Pedreira, profesora secundaria, Ferrol

531. Xesús-maría González Domínguez, funcionario, Cambados

530. Claudio Manoel Vázquez Pérez, estudante e político social-activista, Ribadavia

529. Carmen Caneda Rendo, estudante eoi, Santiago De Compostela

528. Ramona Barrio Rodriguez, catedrática no ies as fontiñas, Santiago Dc

527. José Carlos Garcia Vasques, catedrático de economia no ies as fontinhas de santiago dc, Santiago Dc

526. Xusto Fernández Fernández, médico investigador, Oleiros

525. Xosé Chorén Vázquez, funcionario, Lugo

524. Ovidio Vázquez Arias, obreiro do metal pre-xubilado, Sober

523. María Verao Pérez, empregada de queixería, Sober

522. Xosé Manuel Barreiro Insua, profesor primaria, Noia

521. Augusto Sánchez Cerdá, médico estomatólogo. retirado., Nonduermas- Murcia

520. Xosé Ramón García Martínez, xubilado, Sabarís

519. Brais Freiría Lorenzo, estudante de enxeñería da enerxía, Gondomar

518. Pablo Martínez Pavón, estudante, Ourense

517. Sandra Sánchez Pérez, , Lugo

516. Milagres Chapela Iglesias, desempregada, Gondomar

515. Alexandre Carrodeguas, activista medioambiental, Ferrol

514. Felix Lenza Cortón, enfermeiro, xubilado, Madrid

513. Anxo Beiras Torrado, xubilado, Moaña

512. María Vence, ., Lalín

511. Antón Costa Rico, profesor universitario, Usc

510. Xose Manuel Calvete Alvarez, prexubilado, A Coruña

509. Juan Pablo Figueroa FernÁndez, , Redondela

508. Xoan Anton Vazquez Arango, avogado, Meira( Lugo)

507. Lluís Valcarcel, fotógrafo, Arenys De Mar

506. Xose Fernandez, veterinario, Vilalba

505. María Belén Alonso Fariña, analista laboratorio, Caldas De Reis

504. José Ramón Iglesias Veiga, profesor historiador, Vigo

503. Nieves Somoza López, traballadora administración pública, Lugo

502. Alexandre Otero Amoedo, estudante e músico, Redondela

501. María Do Carme Martínez Martínez, administritiva, Vilanova De Arousa - Pontevedra

500. Vitoria Rei Mariño, psicóloga, Dodro

499. Sindi Becerra Montes, restauradora, Cambre

498. Gerardo Alvaredo Maceda, cidadán, Sarria

497. Ramón Casar Díaz, cidadán, Vigo

496. Xoán Antelo Castro, estudante, Vimianzo

495. María Casar Díaz, filóloga e distribuidora teatral, Sarria

494. Teresa Portela Peón, administrativa, Poio

493. Xabier Camba Abal, músico e xestor cultural, Vilagarcía de Arousa

492. Manuel Antelo Pazos, alcalde de Vimianzo, Vimianzo

491. Miguel Fernandez Garcia, autonomo, Vigo

490. José Ángel Lodeiro Cancela, desempregado, Poio

489. Antonio Gonzalez Malumbres, empregado publico, Lugo

488. Manuel Vázquez De La Cruz, xubilados, Pontevedra

487. Francisco J. Pernas Lorenzo, cidadán, Marín

486. Severino Rodríguez Díaz, alcalde, Monforte de Lemos

485. Celestino Quintela Sabarís, investigador, Santiago de Compostela

484. Manuel Mendez Ruiz, médico de familia, Taboada

483. Joaquin Rubio Lemiña, empresario, Vilaxoan, Vilagarcía de Arousa

482. César Morán Fraga, professor, escritor e músico, A Corunha

481. Xose Ramon Rodriguez Cruz, empresario, Vigo

480. Rita Marinez Gude, mestra xubilada, Ribeira

479. Manuel Movilla Borrajo, estudante, Banhos de Molgas

478. Quique Costas, xestor cultural, Ames

477. Maria Perez, mestra, Redondela

476. Carmen Martinez-Corbalan, profesora xubilada, Vigo

475. Maria José Diaz Pinheiro, professora, Begonte (Lugo)

474. Jose Luis Tornero Lopez, ensinante, Redondela

473. Xaime Nogueira Meixe, libreiro, Vigo

472. Afonso Sánchez Regueiro, empregado público, A Coruña

471. Malena Tenreiro Alonso, admón xustiza, A Coruña

470. Daniel Romero Rodríguez, xestor de actividades culturais e de normalización, Narón

469. Javier Caso Iglesias, empregado público, Plasencia

468. Maria Jesus Pena Veiga, licenciada en ciencias del hogar, Ribeira

467. Victoria Esteban, mestra, Lugo

466. Tania Fernandez Saborido, recepcionista, Vedra

465. Ana Maria Pazo Blanco, tecnico sanitario, Compostela

464. Xosé Manuel Fernández Costas, ensino, A Coruña

463. Irene Zapata Rubio, muller, Illa de Arousa

462. Alberto Fernández Martínez, estudante, Ourense

461. Daniel Oca González, consultor de formación / concelleiro, Cee

460. Martha Antuna Gallego, executiva marketing en paro, Bergondo

459. Consuelo Martínez García, deputada no Parlamento de Galicia, Vigo

458. Carlos Neira Suárez, empresa de madeira, Narón

457. Inma Santos Salgado, jubilada, Monforte de Lemos

456. Xosé Luciano Otero Caminha, cidadán, Pazos de Borbén

455. Manuel Anxo Méndez Fraguas, mestre, Moaña

454. Carmen Castro García, economista feminista e activista social, Santiago

453. Iván Xusto Álvarez, educador social, Ourense

452. Xabier González, escritor, Ourense

451. Olga Castro, Profesora na Aston University, Birmingham (Reino Unido)

450. Euge Gómez-Ulla Astray, estudante, Santiago de Compostela

449. Xose Ramon Rodriguez Franco, seguridade privada, A Coruña

448. Xoana Soutelo Saavedra, estudante de medicina, Monforte de Lemos

447. Aldán Santamarina Corral, profesor secundaria, Meira (Moaña)

446. Teresa Eyre Dieguez, mestra, Chantada

445. Jesus Bermudez Vivero, ensinante, Vilalba

444. Ando Trigo Doval, técnico electricista, Sober

443. Belen Regueira, veterinaria, Santiago

442. Jesus Serantes Diz, profesor, Vilagarcía de Arousa

441. Maria Teresa Burgo Garcia, avogada, Vilalba

440. Diego Elías García Puente, empregado administración pública, Cospeito

439. Xesús Verao Pérez, profesor xubilado, Sober

438. Anxo Barreiros De La Torre, pedagogo, Oleiros

437. Maria Luisa Garcia Rey, xubilada, Betanzos

436. Gustavo Muiños, soldadura, Poio

435. X.Ramon Alonso Alonso, autonomo, Vigo

434. Martin Rodriguez Villar, veterinario, Ribadavia

433. Elsa Maria Gomes Guimaraes, profesora, Bueu

432. David Camiños Rivas, profesor de Formación Profesional, Pontevedra

431. Juan Sebastián Diaz Iglesias, mecánico, Poio

430. Rafael Diaz Lores, xuvilado, Poio

429. Sara Alonso Rodríguez, licenciada en Xornalismo., Quito (Ecuador)

428. Xosé Lois García, escribidor, Entre Merlán E Barcelona.

427. Erica Iglesias Neira, guía-restauradora, Redondela

426. Isabel Rey Mosquera, xubilada, A Coruña

425. Iván Rodríguez Lombardero, xeólogo, técnico ambiental, hostaleiro e repartidor, Lourenzá

424. Eloi Treitas Foxaca, informático, Riotorto

423. Eduardo Fernández Abel, mestre, Lugo

422. Marcos A. Vázquez Trillo, químico, Mánchester

421. Alberto Fortes Novoa, arquitecto e voluntario dunha ONGD, Ourense

420. Maria Teresa Vazquez Lorenzo, administrativa, Pontevedra

419. Cristian Mosquera Goce, estudante de Dereito na UVigo, Ponteareas

418. Blanca Francés Rodriguez, parada, O Porriño

417. Carlos Cid Tesouro, ensinante, Ribadeo

416. Pablo Vaamonde García, médico, A Coruña

415. Angel Del Rio, mestre, Pontedeume

414. Xosefina Rodríguez, hosteleria, Poio

413. Elena Miraz Navarro, mestra, Lugo

412. Vicente Lobato Falagan, enxeñeiro, xubilado, Nigrán, Pontevedra

411. Xose Fernando Martinez Gallego, teatro, A Coruña

410. Jose Manuel Villar Fernandez, mantemento industrial, Sagunto - Valencia

409. Xosé Anxo Cruz Mahía, operador de cámara-autónomo, A Coruña

408. Jose Ramón Roo Ons, tecnico, Teo

407. Magis Amado Laschuetza, profesora secundaria, Vigo

406. Ramon Eugenio Nodar Freiria, administrativo, Vigo

405. Roberto Irimia Vazquez, director axencia de viaxes, Sarria

404. Tomás Malvárez González, mariñeiro, Pontevedra

403. Xurxo Lariño Mayo, expulsado do país, Luzerna

402. Antonio Fernández Doval, funcionario, Lugo

401. Miguel Arias Fernández, informática, Ames

400. Isidro Daviña Conde, estudante e teleoperador, A Coruña

399. Luis Alberto Muñoz Luaces, funcionario da xustiza, Vigo

398. Teresa Díaz, mestra, Santiago

397. Begoña Ratel Piñeiro, nai, Baiona

396. Elena Rodriguez Vieito, xubilada e ama de casa, Santiago de Compostela

395. Iria Pazos Portela, licenciada en C.C. Políticas e da Admón desempregada, Poio

394. Montserrat Varela Trigo, cidadá, Vigo

393. Anxo Collarte, profesor, Ribadavia

392. Xosé María González-Manso Fernández, médico, A Coruña

391. Sonia Varela, cidadá, Arteixo

390. Marcos Buceta Abalde, contable, Gondomar

389. Maria Jesús Canosa López, cidadá, Vimianzo

388. Xosé María Álvarez Cáccamo, escritor, Vilaboa

387. Eva Rodiño Lourenco, television, pontevedra

386. Amaia Perez-Izaguirre Urquizu, médica de familia, Vigo

385. Fiz Gómez Fero, empresario, Tabeaio

384. Manuel Muiño Espasandin, alcalde de Zas, Zas

383. Marta Rey Lema, cidadá, Vimianzo

382. Maria Teresa Castro Villaverde, medica, Vimianzo

381. François Davo, poeta, A Coruña

380. Luz Darriba, artista multidisciplinar, Lugo

379. Miguel Borines Fernandes, titiriteiro, Redondela

378. Ian Vázquez Rowe, profesor na pontificia católica Universidad del Perú, Lima, Perú

377. Maria del Carmen Gondar Torres, pensionista, O Grobe

376. David Álvarez Gay, estudante, A Corunha

375. Denís Fernández Méndez, PAS da USC, xornalista de formación, Santiago de Compostela

374. Marta Corbalán, asesora innovación, A Coruña

373. Roberto Xesus Reboiro Diaz, actor de dobraxe, locutor, Cambre-A Coruña

372. Pauliño Del Rio Iglesias, avogado, Gondomar

371. Fran Pérez Piñón, profesor, Cedeira

370. María J. Canedo Souto, filóloga, Teo

369. Luis López-Valeiras González, jubilado, Pontevedra

368. José Luis Vázquez Expósito, enxeñeiro emigrado, Chantada

367. Mª Begoña Marcos Buján, psicóloga-psicoterapeuta, A Coruña

366. Laura Ogando Muñiz, tecnica en politicas de igualdade, Bueu

365. Elías Pérez Sánchez, profesor de filosofía, Cospeito (Lugo) (Tamén Lugo cidade)

364. Marcos Rodriguez Sarria, técnico superior en informática de xestión, Vilamarín

363. Xoan M. González Blasco, profesor, Foz

362. Domi Brión, profesora, Ribeira

361. Maribel Iglesias, profesora de secundaria, Cambados

360. Xulio Castañal Canto, medico, Gondomar

359. Xabier Pérez Davila, docente e activista sindical, Vigo

358. Miguel Anxo Mouriño Fernández, xubilado, Gondomar

357. Álvaro Lago, escritor / editor literario, Galiza

356. Patricia Arias Chachero, profesora, Vilagarcía da Arousa

355. Sonia Albor Gómez, deseñadora gráfica, feminista, baterista, Ourense

354. Jorge Núñez Perez, gandeiro, A Pobra do Brollón (LU)

353. Daniel Regueiro, cidadán, Sarria

352. Ana María Benito Galán, funcionaria, Ourense

351. Arabia Díaz Carreiras, xurista, Mondoñedo

350. Mª Xosé Vázquez Vizoso, profesora xubilada, Vigo

349. Paula Gonzalez Fernandez, economista, Lugo

348. Jorge Rodríguez Arca, administrador de fincas, Pontedeume

347. Lucia Martinez Couso, axudante de camarero, Mazaricos

346. Constantino Cordal Rodríguez, profesor de Ciencia Política na Uvigo, Cambados

345. Oscar Lope, informático, Pontevedra

344. Carlos Rodriguez Calvente, mestre, Castiñeira

343. Maria Rosario Gonzalez Seoane, avogada, Santiago

342. Benigno Fdez Salgado, profesor da Uvigo, Pontevedra

341. Helena Amoedo, actriz de dobraxe, Redondela

340. Ramon Paulinho Lores Martins, industrial, Val Minhor

339. Eduardo Morales, relacións internacionais e analista, Ourense

338. Xabier Marqués Solla, profesor, Vilagarcía de Arousa

337. Juan García, cidadán, Xinzo de Límia

336. Samuel Rodríguez López, porfesor e traballador editorial, Culleredo

335. José Manuel Gómez Vázquez, xubilado, Ferrol

334. Diana Estévez García, politóloga desempleada, construtora percusión tradicional, A Mezquita

333. Daniel Pino Vicente, sociólogo urbanista, Vilaxoán de Arousa

332. Iria Blanco Gonzalez, avogacía, A Coruña

331. Encarna Brion Tubio, inspección farmacéutica, Compostela

330. Lois Arias Castaño, deseño, Vigo

329. Mercedes Espinosa Arévalo, médico, Vigo

328. Ruben Mendez Amor, empregado publico, Lugo

327. Jesús Gomez Antelo, secretario sindical, Xenebra

326. Oscar Fernández, cidadán, Madrid

325. Manuel Dios Diz, presidente do Seminario Galego de Educación para a Cidadanía, Santiago de Compostela

324. Carmenvaldes Alvarez, profesora, Vigo

323. Begoña Outeiro, persoa, Vigo

322. Ernesto Espinha Calo, servizos culturais, Cambre

321. María Orozco Corredoira, profesora, Pontedeume

320. Efraim Diaz, músico e profesor, Lugo

319. Francisco Xabier Cerqueira Villarroel, cidadá, Vigo

318. Xose Bugallo Rey, adm. publica, A Estrada

317. Gonzalo Constenla Bergueiro, profesor, A Estrada

316. María Ermitas Pérez Rey, mestra, Nigrán

315. Xurxo Lois Fernández Pulido, mestre, Carnota

314. Benigno Barral Guimil, viticultor, Meis

313. Dolores Montenegro Trastoy, cidadá, Vilalba

312. Rosana Fernández Cordovés, parada, Vigo

311. Nieves Costas Rodriguez, teatreira, Nigrán

310. Xoselois Carreira, artista, Xinzo de Limia

309. César del Caño, músico, Castrelo de Minho

308. Oscar Pardo-Planas, enxeñeiro investigador, Cambados (actualmente en Stillwater, Oklahoma)

307. Diego Taboada Varela, autónomo, Chantada

306. Emilio Romero Lorenzo, profesor, Tui

305. Emilio Fernández Zunzunegui, mestre, Baiona

304. Iria Vela Castro, estudante, Compostela

303. Martiño Xosé Vázquez, arqueólogo, Ourense

302. Mªcarmen Tizón Estévez, profesora de ensino secundario, Lugo

301. Araceli Paz Veres, profesora secundaria, Vilalba

300. Narda Rubianes Nogueira, profesora, Vilagarcía de Arousa

299. Rexina Vega, profesora universitaria e escritora, Gondomar

298. Helena González Crespo, cidadá, Vilagarcía de Arousa

297. Xoán Inacio Amoedo Lueiro, biólogo, Redondela

296. Mónica Fernández Rodríguez, deseñadora, Fene

295. Ricardo Rodriguez Nogueira, agricultor, Vilanova de Arousa

294. Sabela Pérez, mestra, Coruña

293. Agustin Vazquez Martinez, futuro aborto de camareiro, O Pereiro

292. Eduardo Castro Taboada, comercial, Teo

291. Xosé Álvarez Bugallo, asalariado, Chantada

290. Jose Luis Spuch Sanchez, activista, Chantada

289. Hadrián Pernas Pardavila, estudante, Marín

288. Carmen Valcárcel Juárez, mestra, Nigrán

287. Camino Alfaya Sánchez Escobero, estudiante de educación infantil, Redondela

286. Xabier Cordal, escritor, O Corgo

285. María Alonso Torregrosa, romanista e estudante de antropoloxía, Ferrol

284. Bruno Centelles García, mestre no ensino público, Nigrán (PO)

283. Antón Blanco Casás, estudante, Vilagarcía de Arousa

282. Manuel Sarmiento González, concelleiro, Oleiros

281. Marcos Fernández Martínez, informático e profesor freelance en novas tecnoloxías, Vigo

280. Elvira Moroño Suárez, mestra, Ourense

279. Maria Dolores Rodríguez Rodriguez, teleoperadora, A Coruña

278. Bieito Lorenzo Penela, funcionario administración local, Betanzos

277. David Rodeiro Pazos, educación, Compostela

276. Xoán Cibeira Badía, administrativo, Vigo

275. Alberto Freire Cardalda, enxeñeiro forestal, Rianxo

274. Diego Xesús López González, cidadán, San Martiño De Arroxo-Sober

273. Encarna Otero Cepeda, historiadora e feminista, Santiago de Compostela

272. Javier González Sánchez, xeografo, Pontedeume

271. Lois López Rico, ensinante, Noia

270. Antón Mascato, editor, Vilagarcía De Arousa

269. Rafael Agras Suárez, cidadán, Vigo

268. Eva Piñeiro Nunes, aparelladora, A Coruña

267. Carlos Aguiar Redondas, celador, Lugo

266. Raimundo Ogando De Los Reyes, profesor educacion vial, Bueu

265. Monica Ponte, en paro, Mazaricos

264. Manuel Alonso Alonso, parado, Vigo

263. Marga Maderal Cal, mestra, Redondela

262. Germán Álvarez González, xeografo, Ponteareas

261. Héctor Vizoso Durán, ensino, Madrid

260. Jose Julio Des Diz, médico, Monforte de Lemos

259. Leonor Beatriz Mazaira Garro, mestra, Santiago

258. Miguel Anxo Fernán Vello, escritor, Meirás - Sada

257. Xesús Pena Espiña, profesor secundaria, Brión

256. Dores Pol Castro, profesora secundaria, Naron

255. Luis Miguel Vazquez Lopez, tecnico electronica, A Coruña

254. Paula Vázquez Verao, cidadá galega, Sober

253. Edelmiro López Iglesias, profesor de economía aplicada na USC, Santiago de Compostela

252. Xosé Novas Piñeiro, enxeñeiro técnico industrial - activismo cultural …, Bueu

251. Pilar Porto Sanmartin, Xubilada, Vilanova de Arousa

250. Henrique García Rodríguez, autónomo de investigación e marketing, Ourense

249. Santiago Corzón Martínez, técnico informático, Mazaricos

248. Antonio J. Vidal Limés, t. en farmacia, secretario de P.I. e MM.SS., León

247. Miguel Anxo Rodriguez, filologo, Mugardos

246. David Amado, parado, A Coruña

245. Daniel Diéguez Doval, desempleado, A Coruña

244. Alejandro Grijó Pájaro, músico, Boqueixon

243. Marisa Barreiro Mejuto, ensinante, Vilalba

242. Mª Jesus Láuzara Comesaña, pintora, Redondela

241. Xoán Antón Vizoso Veiga, mestre, Foz

240. María Xesús Pazo Blanco, mestra, A Coruña

239. Fernando Torreiro González, profesor de ensino secundario, A Coruña

238. Juan Soto Ramos, mecanico, Ortigueira

237. Carlos Moreira, funcionario, Gondomar

236. Ramón López Verdini, enxeñeiro técnico agrícola, A Coruña

235. Antonio Valverde Alonso, vivir. no val do miñor!, Baiona

234. Afonso Baamonde Fdez., traballador c.p., Vilalba

233. Manuel Axeitos Pérez, mestre, Pobra do Caramiñal

232. Ana Teixeira López, cidadá, Santiago de Compostela

231. Manuel Pérez Campos, asesor, Xinzo de Limia

230. Xoán García Segade, guía turístico, Compostela

229. Victoriano Vázquez Vázquez, filólogo, Parga

228. Samuel Castro Iglesias, estudante, Sanxenxo

227. Fuco Mera Bayon, pintor, Chantada (Lugo)

226. Cecilia Rubianes Espiñeira, desempregada, Vilaxoán de Arousa

225. María Xosé Fernández Pardo, administrativa, Vilalba

224. Gustavo Docampo Paradelo, técnico de cultura, O Barco

223. Mª Concepción Domínguez Míguez, ama de casa, A Coruña

222. Xosé Manoel Mantiñán Lantes, pensionista, A Coruña

221. Andrés Giráldez Río, titiriteiro, Redondela

220. Ernesto Vázquez-Rey Farto, estudante, Pontevedra

219. Rosa María Chantada Abollo, coidadora dun CAPD e sindicalista, Vigo

218. Antonio Orozco González, profesor de Ensino Secundario, Fene

217. Emma Rodriguez Blanco, auxiliar de enfermería, Monforte de Lemos

216. Xulio Castañal Espinosa, mestre en Educación Primaria, Nigrán

215. Adrián Levices Casal, tradutor, Chantada

214. Benxamín Riobó Sanluís, libreiro, Moaña

213. Xoán Manuel Bastida, médico, Fene

212. Iván Marrube Rodríguez, xerente, Alfoz

211. Luis M. Arenaz Coronas, xubilado, Vigo

210. Gardenia Padim Bugalho, autonoma, Cambados

209. Adela Ibarra Sanchez, pensionista e estudante, Redondela

208. José A. Viña Arias, mestre, Val do Dubra

207. Jorge Diz Ferreira, filólogo, Gondomar

206. Iria Yebra-Pimentel Álvarez, bolseira predoutoral Uvigo, Chantada

205. Manuel Seijas Caamaño, estudante, Noia

204. Mario López Rico, arquitecto/ensinante xubilado, A Coruña

203. Antonio Espinar Moure, telecomunicacións, Baiona

202. Álvaro Feijoo Rodriguez, estudante, Xinzo de Limia

201. Xoan M. Ramos Rodriguez, gandeiro, Mazaricos

200. M. Mercedes Giráldez Santos, autónoma, Cangas

199. Anxo Teixeiro Fernández, estudante MIR, Teo

198. Vítor López Núnez, hostaleiro, Guitiriz

197. Ildefonso Piñeiro Díaz, enfermeiro, Chantada

196. Francisco Xosé Roca Constenla, funcionario, Vilalba

195. Xosé Daniel Costas Currás, poeta, Moaña

194. Xosé Manuel Pérez Rodríguez, xornalista, Vigo

193. Xabier Iglesias Oviedo, instalador autónomo, Cambre

192. Manuel Docampo Paradelo, viticultor e adegueiro, O Barco

191. Roberto Requejo Carballo, urbanista e analista de políticas sociais, Chicago

190. Odmín Suárez Lale, músico , Castro de Carballedo

189. Lois Manoel Toirán Vázquez, mestre, Lugo

188. Roberto Parracía Orge, comunicación , Vigo

187. Xosé Miguel Barrios Rodríguez, profesor, Xinzo de Limia

186. Vázquez Fernández María Jesús, funcionaria, Ourense

185. Octavio Varela Martinez, ingeniero de sonido, Viena

184. Anxo Pena Fontenla, tecnico especialista UdC, Cabanas

183. Antom Fente Parada, por vezes estudante, por vezes desempregado, por vezes labrego, por vezes gaiteiro..., Chantada

182. Enrique Parcero Rodriguez, activista sindical, Vigo

181. Xulio Anxo Martinez Costas, graduado social e músico, Vigo

180. Francisco Torrente Hortas, sociólogo e activista social, Lugo

179. Lois Vigo, funcionario, Vigo

178. Xose Antonio Araújo Quintas, agricultura ecolóxica, Gondomar

177. Antón Sánchez García, deputado do parlamento galego, Bergondo

176. M. Luisa Varela Nogueiras, mestra, Vigo

175. Begoña Portela Traba, psiquiatra, Santiago de Compostela

174. Manuel Busto Galego, mestre galego, Agolda

173. Maria Teresa Gonzalez Luis, filóloga e -ao meu pesar- funcionaria, Ourense

172. Xesús Andrés López Piñeiro, reformado, Pontedeume

171. Maria Asuncion Fernandez Rei, pedagoga, Gondomar

170. Isabel Vázquez Rodríguez (Isabel De Toro), actriz, psicóloga, A Coruña

169. María Teresa Díaz Fachal, cidadá, Cabanas

168. Félix Cal Cortizas, fotógrafo, Redondela

167. Víctor Álvatez Arias, funcionario, Friol

166. Maite Alvarez Rodriguez, traballadora da administración, Chantada

165. Jose Antonio Casal Lago, fontaneiro, Vigo

164. Carlos Paz De Lorenzo, parado, Ourense

163. Xosé Manuel Irimia Vázquez, ensinante, Vilalba

162. María Isabel Domínguez Fernández, limpadora e delegada sindical, Vigo

161. Xoán Rafael Vilas , fotógrafo , Redondela

160. Xosé Manuel Pazo Blanco, mestre, Ferrol

159. Xose Lois Lago Leonardo, mestre, Cedeira

158. Xosé Lois Moreda Rodriguez, axente mar. aduaneiro, Foz

157. Manuel Freiría Figueiras, marketing en liña, Vigo

156. Francisco Lino De Rafael Ramos, mestre, Ourense

155. Laura Tilve Castelo, desempregada, Sada

154. Berta Vega Villaamil, pedagoga e sexóloga, Ourense

153. Felipe Castro , historiador e profesor de ensino secundario, Ourense

152. X. Luis Alvarez, enfermeiro , Ourense

151. Xosé Manuel Fachal Sanjurjo, profesor ensino secundario, Vigo

150. Carme Varela Trigo, mestra obradoiro centro ocupacional, Redondela

149. César Lorenzo Gil, empresario, Ourense

148. Sara Torreiro Rodríguez, xornalista, Arzúa

147. Argimiro Cernadas Paz, activista social nacionalista e traballador autónomo, Cabanas A Coruña

146. Mónica Castro Nogareda, educadora, Ames

145. Xabier De Miguel Vilariño, comercial, Vigo

144. Óscar Fariñas, estudante, Vigo

143. Isabel Bravo Portela, investigadora mariña, Vigo

142. Xilberte Manso De La Torre, profesor de ensino secundario, Panxón, Nigrán, Pontevedra

141. Óscar Lomba Álvarez, persoal estatutario do sergas e avogado., Vigo

140. Belen Quintans Lopez, produccion de espectaculos, Brion

139. Paulo Calvo González, mestre, Ames

138. Andrés Del Valle Souto, estudante, Compostela

137. Xesús Ron Pereiro, cidadán, Compostela

136. Martiña Fernández De La Torre, hixienista bucodental, Cuntis

135. Alfonso Villanueva Esperon, empregado, Poio

134. Miguel Gutiérrez, informático, Riotorto

133. Elvira Lago Mariño, mestra , Vigo

132. Amador Castro Moure, informático e escritor, Barcelona

131. Xosé Manuel Malheiro Gutiérrez , profesor UdC, A Coruña

130. Xosé Hadrián De Sousa González, informático, Vigo

129. Marcos Villamor Pérez, estudante, Lugo

128. Xosé Ramón Farinós López, educación , Muros

127. Alfredo Rua Rua, veterinario, Ourense

126. Lourdes García Romero, sindicalista CIG, Porto do Son

125. Xoan Carlos Pereira Pereira, funcion publica, Riotorto

124. Margarida Prieto Ledo, activista sindical, Vilalba

123. Jose Enrique Oubiña Lago, mantemento ascensores, Ribadumia

122. María Do Tránsito Fernández Fernández, secretaria comarcal CIG Servizos-Vigo, Vigo

121. Jorge Díaz Freije, axente comercial, Ribadeo

120. Xermán Vázquez Díaz, avogado, Lugo

119. Luís Gonçales Blascor, professor aposentado e escritor, Ames

118. Carlos Méixome Quinteiro, profesor secundaria, Gondomar

117. Hugo Vieites Caamaño, audiovisual, A Coruña

116. Xosé Manuel Sardiña, lingüista, Cabanas

115. Francisco X. Montouto Pérez, consultor/técnico proxectos (en paro), Sada

114. Pablo Escobero Cela, estudante, Ponteareas

113. Diego Rodríguez Serantes, estudante universitario, Narón

112. Rubén Afonso Lobato, funcionario da Xunta de Galicia, A Coruña

111. Ana Vazquez Muñiz, deseñadora, Santiago de Compostela

110. Lois Armas, historiadora, O Grove Emigrada En Finlandia

109. Carlos Otero Portela, desempregado, Bueu

108. Adrián Acción Porto, estudante,

107. María Alonso Salgueiro, sanitaria, Vigo

106. Antón Escuredo, xornalista, Compostela

105. Xurxo Charlin Trigo, colexiado mercantil, Cambados

104. Carlos Feijoo Nóvoa, avogado, Santiago de Compostela

103. Alexandra Lores, filóloga e escritora, Ogrobe

102. Laura Domínguez Estévez, ámbito cultural, Santiago de Compostela

101. Rubén Domínguez Pérez, realizador e desenhador, Ogrobe

100. Rosa Isabel Rivas Sánchez, concelleira, Irixoa

99. Daniel Martínez Fernández, promoción cultural, A Rúa Valdeorras

98. Antón Rodríguez Prieto, monitor deportivo, Vilamartín de Valdeorras

97. Cristina Míguez Álvarez, estudante, Ogrobe

96. Xosé Ramón Vázquez, empregado público, Ames

95. Iñigo Jesús Ansotegi Suárez, parado, A Rúa de Valdeorras

94. Borja Outeiral Novo, parado, Ribeira

93. Ricardo Garrido Caneda, politólogo, Ogrobe

92. Sonia Ballesteros Rey, cidadá, Vigo

91. Miguel Vizoso Veiga, cociñeiro, Burela

90. Mirta Luz Gozza Coll, xubilada, Nigrán

89. Cristina Fdez. Piñeiro, mestra, Nigrán

88. Lucìa Vázquez Muñiz, hostaleira e activista lgbt, Santiago de Compostela

87. Miguel Anxo Malvido Cabirto, sindicalista, Vigo

86. Andrés Hernández Mouriño, traballador social en desemprego, Oleiros

85. Xesus Veiga Buxán, profesor USC, Santiago de Compostela

84. Silvia Díaz Iglesias, filóloga, Poio

83. Pablo Argibay Portela, cidadán, Poio

82. Ana González Liste , xornalista , Vigo

81. Òscar Carrete, técnico, O Courel

80. Luis Eyre Dieguez, labrego, Chantada

79. Xose M Taboada Suarez, empregado, A Coruña

78. M. Alberto Fernández Fraga, empregado público, Outeiro de Rei -Lugo

77. Xulio Ferreiro Baamonde, profesor UdC, A Coruña

76. Xosé Manuel Tomé Fernández, axente forestal, Curtis

75. Alfredo Fernández Rodríguez, veterinario, Castrelo de Miño

74. Xosé Rial Pérez, enxeñeiro técnico informático, Poio

73. Roberto Muíño Rodríguez, avogado, Mondoñedo

72. Carlos Aymerich Cano, profesor da UdC, Oleiros

71. Francisco Ferreira Lorenzo, funcionario b.e. xubilado, Moaña

70. Benedito Alvarez García, profesor secundaria, A Corunha

69. Carme Carral Corbacho, ensino, Pontevedra

68. Manuel Parga Nuñez, profesor , Burela

67. César Resch Zafra, investigador, Sada

66. Antonia Pena Veiga, mariscadora, Mugardos

65. Xosé Mª Dios Diz, medico de AP, Santiago de Compostela

64. Gaspar Antonio González Somoza, actor de dobraxe, Vilagarcía de Arousa

63. Xosé Luís Groveiro González, profesor, Ribeira

62. Alberte Araúxo Vilar, psiquiatra e prof asociado USC, Santiago de Compostela

61. Mª Oliva Pérez Vázquez, emfermeira, A Couña

60.

59. Luz Marcos Buján, coidadora nun centro de persoas discapacitadas, Oleiros-A Coruña

58. Ruben Rodriguez, avogado, Emigración (Barcelona)

57. Guillermo Enrique Reimúndez Campos, cidadán, Compostela


56...

Alfredo Dourado, músico

Agustín Fernández Paz, escritor

Antón Seoane Papin, músico e psiquiatra

Baldomero Iglesias Dobarrio (Mero), músico

Bernardino Pardo Teijeiro, médico

Carlos Moreira García, directivo da Asociación de Pequenas Empresas de Ferrolterra

David Otero, mestre e escritor

Davide Seném Outeiro, historiador e audiovisual

Duarte Romero Varela, xornalista emigrado en Londres

Eduardo R. Cunha, “Tatán”, actor titiriteiro

Enrique González Muñoz, consultor Publicitario en Barcelona

Esteban Yáñez, comediante e músico

Eva Márquez Fernández, arquitecto Técnico

Fernando Souto Suárez, activista para a recuperación da memoria histórica

Francisco Rodríguez Lestegás, director da Facultade de F. do Profesorado de Lugo

Francisco Vázquez Vizoso, médico

Héctor Rodríguez Vidal, filólogo

Iago Lestegás Tizón, arquitecto, bolseiro de doutoramento

Imma António Souto, actriz e dramaturga

Inma Castro Gonzales, filóloga desempregada

Iria Veiga Ramos, médica psiquiatra

Lino Braxe Mendía, escritor e actor

Lorena Souto, escritora

Lucía Aldao, poeta e artista

Luís Álvarez Pousa, profesor de Xornalismo na USC

Luz Divina Rebollal Juanes, activista sindical

Mª Camiño Noia Campos, Catedrática de Galego da UdVigo

Manuel González Moreira, médico

Manuel Quintana Martelo, pintor

Manuel Rivas Barrós, escritor e xornalista

Manuela Pérez Pérez, funcionaria administración local

Mar Catarina Serantes, fotógrafa e audiovisual

Mario Regueria, escritor

María do Cebreiro Rábade, poeta

Marta Gonzalo Correa, activista sindical

Miguel Pernas Cora, actor

Paco Nieto, xornalísta radiofónico

Paula Rios, activista feminista

Paulo Grandío Montes, biólogo emigrado en Francia

Placer Vila Rodríguez, activista sindical

Ramiro Gayoso Neira, director do Instituto Virxen dos Ollos Grandes

Ramón Veras Castro, médico

Ramón Yáñez Brage, economista e profesor xubilado da UdC

Ricardo Posada Argibay, activista sindical

Sandra Rebolo López activista sindical

Santiago Fernández Rocha, mestre e colaborador xornalístico

Valentín X. García Bóveda, galeguista e activista cultural

Xoan Antonio Pinto Antón, mestre e colaborador xornalístico.

Xoan Carlos Carreira, catedrático da Escola Politécnica de Lugo

Xosé Henrique Costas, profesor titular da UVigo

Xosé Lois Vilar, historiador, arqueólogo e froiteiro

Xosé Luís Rivas Cruz (Mini), músico

Xosé Manuel Fernández Varela, avogado e membro da Irmandade Xurídica Galega

Xosé Pintado Valverde, investigador do CSIC

Xosé Ramón Cando Vázquez, profesor de Filosofía

Xulián Maure Rivas, Filólogo